Kağıt İpten Yuvarlak Çanta Modeli

Kağıt İpten Yuvarlak Çanta Modeli

Yaz gelince aksesuar örgülere ilgi daha da artmakta. Özellikle yaza uygun ipler tercih edilerek örülen çanta ve şapkalar rengarenk kullanımıyla sıklıkla tercih edilmektedir. Kağıt İpten Yuvarlak Çanta Modeli yaz için uygun ve göz dolduracak şekilde hazırlanmıştır.

Tek renk kağıt ip kullanarak ördüğümüz çanta modeli hem çocuk hem yetişkin kullanımı için çok uygundur. Biz bayramda çocuk sevindirmelik hazırladık . Ayrıca büyük boyutlarda hazırlanarak , çok kullanışlı bir tatil çantası da elde edebilirsiniz.

Malzeme olarak ; kağıt ip ve ona uyumlu numarada 3.5 numara tığ kullandık. Elinizin durumuna göre 4 mm de tercih edebilirsiniz. Farklı ip kullanacak olursanız ona uyumlu tığ numarası tercih etmelisiniz.

Eğer kağıt iple ilk defa örüyorsanız biraz zorlanabilirsiniz. İpinizi birazcık ıslatarak nemlendirerek yumuşatmayı deneyebilirsiniz. Bu sayede örmeniz biraz daha kolaylaşacaktır. Ayrıca sıkı örmemek ve bir numara kalın tığ tercih etmek de örmeyi kolaylaştırabilecek yöntemlerden.

Sitemizde kağıt iple ya da farklı iplerle yaza uygun çanta ve şapka modelleri ve anlatımlarını bulabilirsiniz.

Sitemize ve YouTube kanalımıza göz atarak çok farklı ve güzel modellere de ulaşabilirsiniz. Videolarımızı beğenip yorumlarla desteklemeyi lütfen ihmal etmeyin. Takıldığınız noktalarda yorumlardan bize kısa sürede ulaşabilir , sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Değerli yorumlarınız bizim için çok kıymetli. Onu için yorumlarınızı ve desteklerinizi bekliyoruz

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ