Kalpli bebek battaniyesi yapımı

Kalpli bebek battaniyesi yapımı

Merhabalar canimanne.com dostları bugün daha önceden sadece motif anlatımını yapmış olduğumuz fakat sizlerin istekleri doğrultusunda baştan sona kadar anlatmaya karar verdiğimiz. Tunus işi kalpli bebek battaniye modelimizi videolu anlatımını yaptık. Umarım kalpli battaniye bekleyen arkadaşlara faydalı oluruz .
Biz modeli bebek battaniyesi olarak uyguladık fakat dilerseniz tek ya da çift kişilik yatak örtüsü veya battaniyenize takım minik bir kırlent vs. gibi farklı şekillerde örgülere de uygulanabilir.
Sarı ve beyaz bebe yünü tercih ettim ben ama rengarenk örüldüğünde de çok güzel bir görüntü elde edebiliriz diye düşünüyorum.

Kalpli Bebek Battaniyesi Yapımı

2 Renk ip tercihi

Tunus şişi

Yaklaşık 90×90 cm olan battaniyem için ortalama 6 tane bebe yünü kullandım.
Kenar tığlaması için daha önce hiç anlatmamış olduğumuz örümcekli kenar modelini tercih ettim ki bilmeyen ve yeni öğrenmeye çalışan arkadaşlar için albümümüzde bulunsun. Bu arada birçok farklı model kenar tığlaması videosuna canimanne.com dan ya da canimannetv YouTube kanalımızın videolar bölümünden ulaşabilirsiniz.

Yapımını bastan sonuna kadar anlattık ve açıkladık. Dilerseniz bu model ile kırlent olarak da kullanabilirsiniz. Videomuza yorum ve beğenilerinizi bekliyoruz. Bu modelimizden örerseniz bize canim anne sosyal medya hesaplarından iletirseniz biz paylaşıyoruz ayrıca çok da mutlu oluyoruz ?
Ayrıca istediğiniz farklı modelleri de @canimannecom sosyal medya hesaplarından iletebilirsiniz bizlere ? Unutmayın sizlerin istekleri ve yeni modeller tasarlama doğrultusunda çalışıyoruz.
Bir sonraki modellerimiz de görüşmek üzere hosçakalın.

Kalpli Bebek Battaniyesi VİDEOLU ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ