Kendin Yap Çerçeve Modelleri

Kendin Yap Çerçeve Modelleri

Evlerimiz için seçtiğimiz eşyalar, mobilyalar kadar onlara eşlik eden aksesuarlar ve dekoratif ürünlerde bir o kadar önem taşımaktadır. Dekoratif ürünlerin başında ise anılarımızın yer aldığı fotoğraf çerçeveleri yer alır. Bunları hazır olarak alabileceğiniz gibi el emeği ve el becerilerinizi kullanarak kendiniz de rahatlıkla yapabilirsiniz.

kendin-yap-cerceve-modelleri

Günümüzde el emeği ürünlere verilen değer giderek arttığı için özellikle ev için kullanılan dekoratif ürünlerin yapımında el emeği ürünlere yer verilmektedir. El emeği ürünler tektir ve size özeldir. Bunun içinde daha kıymetlidir.

Kendin yap çerçeve modelleri oldukça çeşitlidir. Çerçevelerin çevresini renkli, büyüklü küçüklü boncuklar ile süsleyerek şık bir fotoğraf çerçevesi elde edebilirsiniz.

Farklı çerçeve süsleme modelleri arayanlar için ise düğmeler ile süsleyebilirsiniz. Renkli istediğiniz boyuttaki düğmeleri çerçevelerin kenarlarına yapıştırarak hem orijinal hem de şık bir çerçeve elde edebilirsiniz.

Şık ve klasik bir çerçeve yapmak istiyorsanız yapan inci boncuklar ile şık bir çerçeve elde edebilirsiniz. İnci boncuklar ile çerçevenin tüm etrafını kaplayarak oldukça gösterişli bir hale dönüştürebilirsiniz. Bu şekilde hem maliyeti düşükmüş olacak hem de kendi zevkinize göre tasarlamış olacaksınız.

  Kendin yap çerçeve örnekleri arasında ise deniz kabukları ile süslenen modeller dikkat çekmektedir. Büyüklü küçüklü deniz kabuklarını yapıştırıcı yardımı ile çerçevenin etrafına yapıştırarak şık ve farklı bir resim çerçevesi elde edebilirsiniz. Aynı zamanda renkli iplikleri kullanarak küçük ponponlar yapabilir ve onları çerçevenin etrafına yapıştırarak şık bir çerçeve modeli elde etmiş olursunuz. Birçok model ve örnek için sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ