Canım Anne

Kız Çocuklarına Harika Hediyelik Fiyoklu Toka

Kız Çocuklarına Harika Hediyelik Fiyoklu Toka

Kız çocuklarımız için çok tatlı, pratik, renk renk bir çalışma ile karşınızdayız. Süslenmeyi seven ve takılardan, tokalardan hoşlanan küçük kız çocukları için düz lastik tokaları yenileyeceğiz. Bu tatlı fiyonklu tokaları etrafınızdaki küçük kız çocuklarına hediye edip mutlu etmek isterseniz, hep birlikte yazımızın devamına geçelim.

Kısacık zamanda çok az malzeme ile bu tokaları elde etmek mümkün. Bu minik tokaları yapmak için bize gerekli olan düz bir lastik toka ile ona uygun renklerde küçük bir ip yumağı.

Pembeli Örgüler Örgü Lif Patik youtube kanalındaki anlatım videosu ile birlikte yapacağız tokamızı. Siz kullanacağınız ipin kalınlığına ve dokusuna göre farklı numaralardaki tığları kullanabilirsiniz.

Tokanın yapımı için gerekli olan tüm bilgilere videoyu izleyerek sahip olabilirsiniz. Şimdiden yapmak isteyen herkese kolay gelsin, kullanacak olan küçük prenseslerde güle güle kullansın diyoruz.

Sitemize v göz atarak çok farklı ve güzel modellere ulaşabilirsiniz. Videolarımızı beğenip yorumlarla desteklemeyi lütfen ihmal etmeyin. Takıldığınız noktalarda yorumlardan bize kisa sürede ulaşabilir , sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Kız Çocuklarına Harika Hediyelik Fiyoklu Toka ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ