Konserve kutusunun muhteşem geri dönüşümü

Konserve kutusunun muhteşem geri dönüşümü

Konserve kutusunun muhteşem geri dönüşümü sizlerde konserve kutularını geri dönüşüme kazandırabilirsiniz. Genç kızlarımızın odalarına farklı renk ve süsleme tercihi ile yapacağınız harika kutular elde edebilirsiniz. Genç odaları için kalem kutusu, ataş kutusu birçok küçük eşyalar için değerlendire bileceğiniz güzel geri dönüşüm olacaktır.

Ayrıca ev dekorasyonunda kendi el emeğinizi seviyorsanız yatak odası için toka kutusu, takı kutuları hazırlayabilirsiniz. Farklı geri dönüşüm fikirleri sizler için paylaşmaya devam ediyoruz. Sayfamıza göz atarak sizlere hitap eden birçok video anlatımı bulabilirsiniz.

Konserve kutusunun muhteşem geri dönüşümü

Malzemeler:
Konserve kutusu
Kordon halat ip
Jüt bezi
İnci
Silikon ve silikon tabancası

Yapılışı: İlk olarak kapak kısmı için karton üzerine konserve ağız kısmını çizelim ve keselim, konserve kutusunun alt kısmından başlayıp kordon halat ip ile boşluk bırakmadan silikon kullanarak etrafını kaplayalım, kapak kısmına geçelim jüt bezi ile kestiğimiz yuvarlak kartonu kaplayalım ve halat ip ile üst kısmını kaplayalım,

Orta kısmına süs detayı için jüt bezinden detay hazırlıyoruz. Konserve kutusunun orta kısmına yapıştıralım üzerine fisto ve inci detayı kullanımı ve kapak üst kısmına çiçek detayını yapıştıralım, detaylı yapımı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. kolay gelsin..

Geri dönüşüm fikirleri, hobi ilginç fikirler, kendin yap hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Denemek lazım youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Konserve kutusunun geri dönüşümü VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ