Kulaklı Çocuk Şapkaları

Yetişkinler için birbirinden şık örgü parçalar olduğu gibi bebekler, çocuklar içinde çok şık örgü modeller, parçalar mevcuttur. Örgü kazaklar, yelekler, hırkalar, şapkalar, battaniyeler mevcuttur. Sizde çok değerli evlatlarınız için birbirinden şık örgü işi parçalar örebilirsiniz. Hem daha şık hem de daha gösterişli modeller vardır. Hazır ürünlere göre örme parçaların çeşitliliği daha fazladır ve daha fazla rağbet görmektedir. Bebek ürünleri küçük parçalardan oluştuğu için örmesi daha zevkli ve daha kolaydır. Bu yüzden örerken fazla zahmet gerektirmez, fazla zaman almaz.

Bebekleriniz için çok şık desenli, motifli örgü şapkalar örebilirsiniz. Soğuk kış günlerinde kullanmak için en güzel parçalardan biri de örgü şapkalardır. Erkek bebekler için daha çok mavi, krem, beyaz, lacivert gibi renkler daha çok tercih edilirken, kız bebekler için daha çok pembe, pudra, krem gibi pastel renkler daha fazla rağbet görmektedir. Kız bebek şapkalarını düz şekilde örerek daha sonra üstüne çiçek ve yaprak motifleri işleyebilirsiniz. Erkek bebekleri için örülen şapkalara da hayvan motifleri ekleyerek renklendirebilirsiniz.

Son sezonun gözde modellerinden biri de kulaklı bebek şapka modelleridir. Bebeklerin sevimliliğine eşlik edecek bu model son yıllarda oldukça fazla kullanılmaya başlamıştır. İlk bakışta yapımı zor gibi gözükse de aslında oldukça basittir. El becerisi olan bayanların rahatlıkla örebileceği kolaylıktadır. Klasik modellere göre daha şık ve daha sevimli olduğu için fazlaca tercih edilmekte ve örülmektedir.

Sizde kulaklı şapka yapımı nasıl olduğunu merak ediyorsanız sitemizdeki görsellere göz atabilirsiniz. Resimli anlatımlı görselleri takip ederek rahatlıkla sizde örebilirsiniz. Son sezonun trendleri arasında yer alan kulaklı şapkalar oldukça da kullanışlı ve şirindir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ