Lastik Toka İle 10 Dakikada Bandana Yapımı

Lastik Toka İle 10 Dakikada Bandana Yapımı

Daha önce hiç örgü örmemiş kişilerin bile kolaylıkla yapabileceği harika bir çalışma ile karşınızdayız. Süslenmeyi seven ve takılardan, tokalardan hoşlanan küçük kız çocukları için düz lastik tokaları yenileyeceğiz. Kız çocuklarımız için çok tatlı, pratik, renk renk bir çalışma ile karşınızdayız.

Kısacık zamanda çok az malzeme ile bu bandanayı elde etmek mümkün. Her yaştan kişinin beğenerek kullanacağı bu tokayı yapmak için bize gerekli olan düz bir lastik toka ile ona uygun renklerde küçük bir ip yumağı.

Sibelle Örgü Youtube kanalının anlatımı ile yapacağımız bandana da aklınıza takılan her detayı kolayca öğrenebilmeniz için aşağı videoyu ekleyeceğiz.

Güzel anlatımından dolayı Sibelle Örgü Youtube Kanalına teşekkürlerimizi iletiyoruz. Videoyu beğenip kanala abone olarak bunun gibi anlatım videolarının devamı için destek olabilirsiniz. Yapmak isteyen herkese şimdiden kolay gelsin.

Siteminde bunun gibi örgü modellerinin anlatımlarına, çeyizlik ve bebek örgülerine, pratik bilgilere ve yemek tariflerine ulaşabilirsiniz. Görüşmek üzere.

Lastik Toka İle 10 Dakikada Bandana Yapımı Anlatım Videosu ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ