Lifzade Lif Çiçeği Yapılışı

Lif çiçeği modeli yapılışı örgü modelleriniz için tığ işi çiçek detayı seviyorsanız. Tığ işi çiçek modelini uygulayabilirsiniz. Örgü çiçek detayları birçok örgü modeline şıklık katmaktadır. Çiçek modelleri en çok patik modellerinde uygulanırken bebek örgülerinde, düz örgülerde görselliği arttırmak için tercih edilebilir. Örgü banda süslemesi ve örgü modeli ne olursa olsun çiçek detayı çok yakışmaktadır.

Sevgili takipçilerimiz sizler çiçek detayı örgü modelleriniz de tercih ediyor musunuz ? ediyorsanız hangi örgü modeline uyguluyorsunuz ? el işlerinde tığ işi ve şiş örgüler oldukça fazla seçilmektedir. Örgü ruhumuza terapi gelirken güzel modellerin ortaya çıkması ayrı güzellik olmaktadır.

İstediğiniz renklerde tasarlayabileceğiniz bu çiçeği yapmak için canianne.com Youtube Kanalımızdaki videodan yardım alacağız. 3 farklı renk lif ipi ile 2 numara tığ kullanarak yapacağız. Renkleri zevkinize göre kombinleyebilirsiniz.

Tığ işi çiçek yapımı, örgü tığ işi çiçek modeli, lif süslemesi çiçek modelleri, hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Lifzade Lif Çiçeği Yapılışı Anlatım Videosu ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ