Maydanozdan yüksek verim almak için neler yapabiliriz

Maydanozdan yüksek verim almak için neler yapabiliriz. Maydanoz yetiştirme verim alabilmek için neler uygulayabiliriz. Tohuma geçmemesi için devamlı biçme işlemi uygulaması yapmak gerekirken kök güçlendirme verim artırma bakım nasıl yapabiliriz. Yazımızın içinde güzel fayda sağlayabilecek video anlatımı siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyorum.

Bahçe işlerini seviyorsanız bir çok bitki yetiştirebilirsiniz. Daha verimli sonuçlar almak için sayfamızdan bilgi edinebilirsiniz. Bitki yetiştirme, köklendirme, saksıda yetiştirme ve çoğaltma işlemleri konu alan bir çok video anlatımını sayfamızda bulabilirsiniz.

Maydanoz yetiştirme gübreleme sulama nasıl yapılır ?

Maydanoz bakımında gübreleme işlemi çiftlik gübresi tercih edilmektedir. Doğal bakım gübreleme yanmış ve elenmiş hayvan gübresi kullanımı verimi artırmaktadır.

Sula işlemi sık sık yapılmalıdır. Yağmurlama işlemi ile düzenli sulandığı zaman verim artmaktadır. Bunu dışında biçme işlemi oldukça verimde fayda sağlamaktadır. Kökleri güçlenecektir. Yeni bahçe bilgilerinde görüşmek üzere hoşçakalınız..

Maydanozdan yüksek verim almak için neler yapabiliriz

İlk olarak maydanozları biçme işlemi yapalım. Temizleyip ayıklayıp içi kuru kap içine kuru olamasına dikkat edelim. Kap kapağı güzel kapanan saklama kap içerisine yerleştirip uzun süre buzdolabında saklayabilirsiniz.

Biçmiş olduğumuz maydanozlara yanmış kurumuş elenmiş hayvan gübresini kullanıyoruz. Yaklaşık toprağı bir parmak örtecek şekilde gübreleme işlemi yapalım. Sonrasında yağmurlama sulama işlemi yapıyoruz. Detaylar için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Bahçe işleri, bitki yetiştirme, faydalı bilgiler ve püf noktalar için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Hayallerimi yaşıyorum youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Maydanozdan yüksek verim almak için neler yapabiliriz VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ