Merdivenlerinizi Kendiniz Dekore Edin

Merdivenlerinizi Kendiniz Dekore Edin

Ev dekorasyonu bayanlar için önemlidir. Evinizdeki mobilyalar kadar onlara eşlik eden aksesuar ve objelerde bir o kadar önemlidir. Aksesuar ve mobilyalar birbiriyle uyum içinde olmalıdır. Çok fazla abartılı aksesuar ve objelerden uzak durulması iyi olacaktır. Mobilyaların şıklığına şıklık katacak birbirinden şık dekorasyon fikirleri mevcuttur. Her geçtiğimiz gün bu fikirlere yenileri eklenmektedir. Değişik fikirler ortaya çıkarak dekorlara farklılık ve renk kazandırmak amaçlanmaktadır. Her kadın evinin kendine has olmasını ister. Bu yüzden farklı fikirlere, dekorlara, aksesuar ve objelere gereksinim duyulmaktadır. Hazır alınan aksesuar parçaları olduğu gibi kendi el emeğiniz ve becerilerinizle yapabileceğiniz çok şık fikirler de mevcuttur.

merdivenlerinizi-kendiniz-dekore-edin-5

Dubleks evi olanlar merdivenler için çok şık dekorasyon fikirlerinden yardım alabilirler. Odalarınızdaki şıklığı merdivenlerinize de taşıyabilirsiniz. Bunlardan bir kaçını söylemek gerekirse eğer mesela merdivenlerinizin bulunduğu kısmın duvarlarına beğendiğiniz özel veya manzara içerikli tablolar asabilirsiniz. Merdivenlerinizi şık yapışkanlı folyolarla ile kaplayarak rengarenk bir hava katabilirsiniz.

merdivenlerinizi-kendiniz-dekore-edin-4

Merdivenler için özel yapılmış yapışkanlı folyolardan temin etmeniz zor olamayacaktır. İstediğiniz model ve rengi seçerek merdivenlerinize uygulayabilirsiniz. Yapışkanlı folyo yapabileceğiniz gibi evinizin havasıyla uyumlu olacak merdiven halıları seçerek kullanabilirsiniz. Böylelikle merdivenlerinizi o sıkıcı ve sade görünümünden kurtarmış olursunuz.

merdivenlerinizi-kendiniz-dekore-edin-2

Merdivenlerinizi sıkıcı havasından kurtarmak isterseniz rengarenk sizin ruhunuzu yansıtacak şekilde boyayabilirsiniz. Boyayarak istediğiniz şekli verebilirsiniz. Merdiven duvarlarınızı da yine merdiven rengine uyumlu olacak şekilde duvar kağıtları ile süsleyebilirsiniz. Ruhunuzun renklerini merdivenlerinize yansıtabilirsiniz. Her bir basamağı farklı renge boyayarak rengarenk bir görünüm elde edebilirsiniz.

merdivenlerinizi-kendiniz-dekore-edin-1

Çocuklu bir aile iseniz merdivenlerinizi çocuklarınız için farklı şekillerde dekore edebilirsiniz. Her bir basamağa bir harf veya sayı yazarak onlar için eğlenceli ve öğretici olmasını sağlayabilirsiniz.

merdivenlerinizi-kendiniz-dekore-edin-3

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ