Meyve Kasasından Havlu Sepeti Yapımı

Meyve Kasasından Havlu Sepeti Yapımı oldukça eğlenceli ve kolay bir tasarımdır. Piyasada bu tarz havlu sepetlerine fahiş fiyatlar istenmektedir. Maliyeti çok aza çekip evde tasarlayacağınız kasa ile harikalar yaratabilirsiniz. Harika bir fikir, öyle değil mi?

blank

Meyve kasası son dönemlerde tasarımcıların bir hayli dikkatini çekmiş vaziyettedir. Farklı tasarımları ortaya çıkartıp, farklı meralarda sergileme şansına kavuşmuşlardır. Sadece havlu sepet yapımı değil, çocuk oyuncaklarını koyabileceği sepetler de yapılmaktadır. Çoraplarınızı, dergilerinizi, ev eşya ve gereçlerinizi de koyabilirsiniz. Dosya kağıtlarınızı, önemli evraklarınızı. Kısacası alternatiflerin sınırı yoktur.

blank

 

Meyve kasasından havlu sepeti yapımı için bize gerekli olan malzemeler şu şekildedir.

Meyve kasası

İstediğiniz model ve cinste kalın kaplayabileceğiniz kumaş parçası

Güçlü bir yapıştırıcı yada silikon tabancası

Makas

Meyve kasasından havlu sepeti yapımı için tüm malzemeler hazırlandıktan sonra sıra sepeti yapmaya geldi.

Biz kumaş diye yazdık ancak siz isterseniz kalın renkli, simli, yaldızlı ya da zevkinize hitap edecek herhangi bir kağıdı da kullanabilirsiniz.

blank

  Meyve kasasından havlu sepeti yapımı için kullanacağınız tüm malzemeleri önünüze koyun. Ve meyve kasasının ebadına göre kalın kağıt ya da kumaşınızı üzerine koyup kesin. Silikon tabancası yardımı ile üzerine arada boşluk kalmayacak şekilde, içindeki hava kabarcıklarını iyice alarak kumaşı üstten bastırarak meyve kasasına yapıştırmaya başlayın. Kasanın tüm yüzeyine iyice yapıştırdığınız kumaşın kenarlarından çıkan parçalarını makas yardımı ile temizleyin. Kasanın iç yüzeyini de aynı kumaş yada kağıt ile yapıştırabileceğiniz gibi, farklı renkte kumaş yada kağıt da yapıştırabilirsiniz. Bu size kalmış. Meyve kasasından havlu sepeti yapımı ile harika bir tasarım elde etmiş olacaksınız. İçine koyacağınız farklı renklerdeki havlularınızı dolabınızın içine yerleştirebilir, banyoda şık bir köşe oluşturmasını itiyorsanız onun için bir köşe hazırlayabilirsiniz.

blank

Meyve kasalarından daha birçok alternatif fikirler üretebilirsiniz. Diğer bilgiler ve geri dönüşüm fikirleri için sitemizi takip edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ