Örgü Çaydanlık ve Tava Sapları Modelleri

Hanımlar evdeki işlerini kolaylaştırmak için değişik formüller üretmeye son hızla devam ediyorlar. Bugün, pratik zekalarıyla bizleri şaşırtmaya devam eden hanımların yeni marifetleri çaydanlık ve tava sapları modelleri için ördükleri kılıfları inceleyelim istiyoruz.

Evde hanımların başına bazen hiç istemedikleri ev kazaları gelebiliyor. Özellikle mutfakta yaşadıkları yanık olayları bahsettiğimiz ev kazalarının başında geliyor. Bunlara engel olabilecek iki mucize öneriyle karşınızdayız. Yemek yaparken fazla ısınan tava sapları ve demlik sapları için koruyucu kılıf örebilirsiniz. El işleri ile her derde çare bulmakta becerikli hanımların üzerine kimseyi tanımadığımızı da yeri gelmişken söyleyelim. Özellikle ev dekorasyonunda el işlerini kullanmayı sevenlerin zevkle kullanacağını düşündüğümüz çaydanlık ve sapları için örgü kılıfları tığ ile örmeniz mümkün. Mutfağınızın dekorasyonunda kullandığınız renklerle kombin yapabileceğiniz tarzda kılıf örmeniz hoş duracaktır. Tavanızın ya da çaydanlığınızın rengini esas alarak da seçebilirsiniz öreceğiniz kılıfların rengini.

Çaydanlık ve tava sapları için öreceğiniz kılıfların yanı sıra birkaç yıldır moda olan çaydanlık ve bardak kılıfları da yapabilir, takım oluşturabilirsiniz. Çaydanlık kılıfları daha ziyade çayınızı ya da kahvenizin sıcaklığını koruması için tercih edilmekte. Kupa ve mug kılıfları ise hem elinizi sıcaktan korumayı hem de çayınız veya kahvenizin sıcaklığını uzun süre muhafaza etmesini sağlıyor.

blank

Örgü örmeyi seven hanımların zevkle yapacağını düşündüğümüz bu tarz farklı el işleri ev dekorasyonu içinde çok hoş görüntüler vermektedir. Sadece kendi eviniz için değil, sevdikleriniz için de bu şık koruyucu kılıflardan örerek onlara küçük sürprizler yapıp mutlu olmalarını sağlayabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ