Örgü çocuk kazak modeli yapımı

Örgü çocuk kazak modeli yapımı kız ve erkek çocukları için yapabileceğiniz güzel bir kazak modeli ile siz değerli takipçilerimize merhaba diyoruz.

Örgü kazak modelini farklı renk tercihleri ile ister kız veya erkek çocukları için uygulaya bilirsiniz. Yapılışı baştan sona video anlatımlı olarak sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Örgü sevenler için bir birinden güzel örgü modellerini sayfamızda yer vermeye devam ediyoruz. İstediğiniz bir çok örgü modelini sayfamızı ziyaret ederek veya yazımızın içindeki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kazak modelimizi istediğiniz marka ip tercihi ile yapabilirsiniz. İpinize uygun şiş tercihi ve el uyumuna göre farklılık göstere bilir. Kazak modelimizi uygulamak isteyen herkese kolay gelsin dileklerimi iletiyorum. Yeni örgü tekniklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Örgü çocuk kazak modeli yapımı

Kazak 5-6 yaş kız çocuklarımız için uygun

Malzemeler 3 yumak rozeti montana 155-09 renk

3.5 Numara şiş tercihi, iğne, makas

Başlangıç yakadan başlanıyor 90 ilmek atarak başladım. Lastik uygulaması yapıyoruz. Toplamda 11 sıra lastik yapılmıştır. Sizler istediğiniz yükseklikte yapabilirsiniz. 13 ilmek kollar için 28 ön ve arka için ayırıyoruz.

Modelimizde ilk olarak yaka ve ardından kollar yapılmaktadır. Sonrasında ön kısımdan arkaya doğru yapılan kazak modelidir. Detaylı anlatım için videomuzu izleyerek kolaylıkla yapabileceğiniz bir kazak modelidir.

Kazak, örgü kazak modelleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Örgü çocuk kazak modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına bu güzel kazak modeli için çok teşekkür ediyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ