Örgü Popcorn Modelli Çanta Yapımı

Örgüsever hanımların vazgeçilmez aksesuarlarından bir tanesidir örgü çantalar. Hem örmesi hem kullanması ayrı keyif verir süphesiz.

Tığ işi popcorn modeli ile daha önce battaniye , bere , yelek örgüleri paylaşmıstık. Bu kez çanta çalışmamıza modelimizi uyguladık ve beğenilerinize sunuyoruz.

Çanta çalışmamızda ben elimdeki ipi değerlendirebilmek adına ketenli ip kullandım. Alternatif olarak kağıt ip , koton ip, jüt ip gibi farklı yapıda ipler tercih edilebilir. Kullandığınız ipin kalınlığına uygun tığ numarası seçmenizde fayda vardır. Video içinde detaylarıyla anlattığımız modeli daha küçük ya da daha büyük boyutta örerek kullanımınıza uygun hale getirmeniz mümkündür. Sap kısmında ben zincir tercih ettim . İsterseniz ördüğünüz iple kordon modelleri örerek sap kısmında kullanabilirsiniz. Sitemizde ve kanalımızda çok farklı kordon modelleri bulmanız da mümkün.

Sitemizde bunun gibi daha birçok lif modeline, bebek ve yetişkin kıyafetlerinin yapımı ve anlatımına ve daha birçok içeriğe ulaşabilirsiniz. Sitemizde görmek isteyip merak ettiklerinizi bize bildirerek ilerdeki çalışmalarımızda merak ettiğiniz her şeyi sitemizde bulabilirsiniz. Aklınıza takılan her konuda da yardımcı olmak için buradayız.

Örgü Popcorn Modelli Çanta Yapımı Anlatım Videosu ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ