Canım Anne

Örgü Sepet Nasıl Yapılır – Örgü Sepet Yapımı

Örgü Sepet Nasıl Yapılır ? – Örgü Sepet Yapımı

Örgü sepet yapılışını mobil uygulamamızdan gelen istekler doğrultusunda anlatım listesine almıştık. Bu konumuzda örgü sepet nasıl yapılır tüm detayları videoda sizler ile paylaştık. Videomuz ile ilgili yorum ve önerilerinizi bekliyoruz ayrıca bu videoyu facebook gibi sosyal hesaplarınızda paylaşmanız bizleri mutlu edecektir.

Yuvarlak Sepet Yapımı (sık iğne)
Malzemeler ; üç ayrı renkte penye ip, 10 numara tığ. (Markası, Kilerci İplik)

Yapılışı ; sihirli halka yaparak ya da 3-5 zincirle başlıyoruz oluşan Yuvarlağın içine beş defa batarak yuvarlak oluşacak şekilde sabitliyoruz bir zincir çekip devam ediyoruz Bu sırada her sık iğnenin üstüne ikişer defa batarak bu sırayı tamamlıyoruz taban düz olacak şekilde artırmalarımızı ayarlayarak istediğimiz boyuta gelene dek örüyoruz. İstediğimiz boyuta ulaştığında tabanı ters çevirip yalancı sık iğne ile etrafını dolanıyoruz. Bu şekilde sepetin daha dik durmasını sağlamış olacağız. Aynı taban ördüğümüz gibi sık iğne tekniği ile ilerliyoruz. Ben 3 ayrı renk ip kullandım . Yüksekliğini istediğiniz boyutta ayarladıktan sonra en son sıranın bir öncesinde sapları için zincir çekiyoruz. Boyutunu istediğiniz gibi ayarla bilirsiniz. Zincirlerin içini yine sık iğne ile doldurduktan sonra en son olarak yalancı sık iğne ile dolanıp sepeti tamamlamış oluyoruz.
Herkese kolay gelsin?


örgü sepet yapımı, örgü sepetler,örgü sepeti,örgü sepetim,örgü sepet süsleme,örgü sepet nasıl yapılır,örgü sepet fiyatları,örgü sepeti yapımı,örgü sepet örnekleri yapılışı,örgü sepet,örgü sepet yapımı sibel kavaklıoğlu,örgü sepet modeli,örgü sepet nasıl tutkallanır,örgü sepet modelleri anlatımlı,örgü sepet yapımı anlatımlı,sepet örgü resimli anlatım,anlatımlı örgü sepet yapımı anlatımlı örgü sepet,anlatımlı sepet örgü modeli,anlatımlı sepet örgü modelleri,açıklamalı sepet örgüsü,örgü sepet çeşitleri,örgü el işi sepeti,el örgü sepet,örgü sepet modelleri,örgü sepet modelleri derya baykal,örgü sepet modeli yapılışı,örgü sepet modeller,örgü sepeti modelleri,sepet örgü modeli nasıl örülür,örgü sepet nasıl örülür,örgü sepeti nasıl yapılır,sepet örgü nasıl yapılıyor,sepet örgü nako,sepet örgü nasıl olur,sepet örgü videoları,sepet örgü video,sepet örgü videosu,örgü sepet modelleri ve yapılışı,sepet örgü yapımı video,sepet örgü yapılışı video,sepet örgü yapılış videosu,sepet örgü nasıl yapılır video,örgü sepet yapılışı,örgü sepet yapımı penye ip,örgü sepet yapımı deryanın dünyası,orgu sepet yapilislari,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: