Örgülerinizi Süslemek İçin Kullanabileceğiniz Tığ İşi Gül Yapılışı

Örgü sever hanımlar olarak her yeni gün iplerimizle ortaya yeni bir ürün çıkarıyoruz. Bazen patik, bazen yelek, bazen renk renk lifler… Daha bir çok örnek verebiliriz. Bu gün size yaptığınız bütün örgüleri süsleyebileceğiniz çok güzel bir parçanın yapımını anlatmaya çalışacağız.

Liflerin, patiklerin, saç bandanalarının, bebek yeleklerinin, ve dahasının süslemesinde kullanmanız için renk renk bir gül yapımı anlatımını beğeninize sunuyoruz. Yapılışına başlarken çektiğiniz zincirleri arttırıp azaltarak boyutunu değiştirebilirsiniz.

Hobim Örgü Lif Modelli youtube kanalının anlatımı ile en fazla 30 dakikada yapabileceğiniz gülleri örerken umarız ki keyif alırsınız. Örgülerinizi keyifle süslersiniz.

Bir çok farklı kullanım yeri bulunan gül motifini yaparken istediğimiz bir renk ip, makas, bir iğne ve tığ gerekmektedir.

İpini, süslemek için kullanacağınız örgünüzün ipi ile aynı dokuda seçmeniz en doğrusu olacaktır. Anlatım videosunda 2 numara tığ kullanılmıştır. yine kullandığınız ipin kalınlığına göre tığ numaranız değişebilir.

Gülün yapılış esnasındaki aklınıza takılanlar ve diğer tüm detaylar için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz. Şimdiden yapmak isteyen herkese kolay gelsin diyoruz. Hobim örgü lif modeli youtube kanalına da teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Tığ İşi Gül Yapılışı anlatım videosu;

blank
blank
blank
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ