Penye İpten Çiçek Anahtarlık Modeli

Penye İpten Çiçek Anahtarlık Modeli

Kimileri için can sıkıntısı geçirmek için bir uğraştır örgü, kimileri için de elinden bırakamadığı hobi. Bazen eşimize, dostumuza hediye edip mutlu etmek için alıyoruz ip ile tığı elimize, bazen de para kazanmak için. Hepimiz hayatındaki yeri farklı olsa da, ip yumaklarıyla ortaya çıkardığımız ürünlerin verdiği mutluluk çoğumuz için aynı.

Renk renk iplerle birbirinden güzel ve farklı modelde parçalar ortaya çıkarsak da bazen farklı şeyler yapmak isteyebiliriz. İplerimizi kullanmak için çok pratik ve şirin modeller ararız. Biz de hem bu arayışınızı sonlandıracak, hem de çevrenizdeki küçük kız çocuklarına hediye olup onları sevindirecek anahtarlık modeli ile karşınızdayız.

canimanne.com ailesi olarak bugün penye ipten çiçekli bir anahtarlık modeli yapıyoruz. Evimizde bulunan parça ipleri kullanarak da harika bir anahtarlık elde edebiliriz.

Anahtarlığımızı yapmak için gereken tüm malzemeler anlatım videosunda verilmiş, bütün detaylar anlatılmıştır. Aklınıza takılan ya da merak ettiğiniz her konu hakkında yorumlardan bizlere ulaşmayı unutmayın.

Bunun gibi anlatımların devamı için videoyu beğenip kanala abone olarak destek olabilirsiniz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin.

https://youtu.be/4AbGVCSZrYo?si=twRk1q8Dr-vxzOGV

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ