Penye İpten Havluluk

  El emeği ve el örgüsü ile yapılan ürünlere ve parçalara her geçen gün yenileri eklenmektedir. Farklı modeller, farklı ipler, farklı örnekler ile hayatımıza dokunmaya eski günlerdeki gibi ama yeni modeller ile devam etmektedir. El emeği ile yapılan ürünler tektir ve size özeldir. Bunun içinde hazır olarak alınandan çok daha fazla kıymetlidir. Evinizin her köşesinde el emeği ürünlere rastlamak mümkündür. Danteller, örgüler bir eve sıcaklık katan parçalardır. Sizlerde banyonuzun şıklığına şıklık katmak için penye ipten havluluk yapmak istemez misiniz? İlk bakışta zor gibi gözükebilir ancak örgü bilen her bayanın rahatlıkla yapabileceği kolaylıktadır.

Penye ipten havluluk modelleri oldukça çeşitlidir. Tek renk iplik kullanarak yapabileceğiniz gibi birden fazla rengi bir arada kullanarak da şık modeller elde edebilirsiniz. Seçeceğiniz ipin rengini banyonuzun rengine ve havasına uygun olarak seçerseniz daha şık duracaktır.

  Penye ipten havluluk örnekleri arasında kare formlu olarak yapılan modeller olduğu gibi aynı zamanda oval, yuvarlak, yıldız veya kalp formlu olarak örülen modelleri de vardır. Sizlerde örnekleri ve modelleri inceleyerek kararınızı verebilirsiniz. Öreceğiniz havluluğun formunu, boyutunu ve rengini kendi zevklerinize ve banyonuza göre ayarlayabilirsiniz.

Penye ipten örmüş olduğunuz havluluğun daha şık olması için örgüyü bitirip tamamladıktan sonra gerçek görünümlü çiçekler dikebilirsiniz veya inci, boncuk, kurdele gibi malzemeler ile süsleyebilirsiniz. Havluluğunuzu dilerseniz yine penye iplikten yapmış olduğunuz kapak ile de kapaklı olarak da yapabilirsiniz. Dantel parçalar ile kenarlarına süsleme yapabilirsiniz. Penye ipten havluluk örnekleri arayanlar sitemizde bulunan görselleri inceleyebilirler.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ