Piksel örgü modeli yapımı

Piksel örgü modeli yapımı örgü modelleriniz için değişiklik arıyorsanız. Sizler için çok farklı çalışma ile yine karşınızdayız. Bugün ki konuğumuz piksel örgü modeli diğer adı kanaviçe veya şablon dediğimiz. Kağıt üzerine çizim yapılarak örülen örgü çalışması sizlerle oluyor.

İstediğiniz modeli yapmanız mümkün sizin beğendiğiniz temaya kalmış, bizim örneğimiz kuş resmi olarak yapılmıştır. Bu yaptığınız piksel çalışmasını battaniye, bebek battaniyesi, koltuk üzerine şal, yatak örtüsü, tablo yapılabilir. Banyo paspası, çok güzel kırlentler olabilir. Hanımlarımız farklı yerlerde bir çok el işlerinde kullanacaklarını düşünüyorum.

Çocukları olan anneler çizgi film karakteri kullanarak hırka üzerine dikerek değişik çalışmalar uygulaya bilirler. Çiçekler olabilir çanta süslemesi için, kış mevsimi örgü el işi mevsimi olarak düşünüyorum. Bir çok el işi alternatifi yapabiliyoruz dimi sevgili hanımlar.

Yapacağınız modele göre renk ip seçenekleri sizlere kalmış, renkli çalışmalar her zaman güzel olacağını düşünüyorum. Sizlerde yepyeni piksel çalışmalarınızı yaparak evlerinize değişiklik yapmanın keyfine varabilirsiniz. Yeni fikirlerle güzel videolarla el işleriyle karşınızda olma dileğiyle bol renkli çalışmalar diliyorum. Tekrar görüşmek üzere hoşçakalın..

Piksel örgü modeli yapımı

Piksel örgü modeli detayları

Piksel örgü modeli için

Kartopu bebe ip tercih edilmiştir.

3 Numara tığ seçimi,

Renk renk ip tercihi

Yapılışı: Minik minik motiflerden oluşan piksel dijital göstergelerde görüntü elde edilmesi sağlayan ve kontrol edilebilir en küçük birim. Kanaviçe ve şablonlarda uyarlanabilir.

6 Zincir veya sihirli halka ile başlanıyor. 1 Defadan dolayıp 3 defadan çekilip 3 lü trabzan ile örülen küçük motifler

Örgü, tığ işi, örgü ve el işleri, şablon, kanaviçe hepsi ve daha fazlası içi linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni ve paylaşım olarak yayınlarsanız çok mutlu oluruz. Video mızın devamlığı için beğeni paylaşım oldukça önem taşımaktadır.

Piksel örgü modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleye bilirsiniz.

Muhteşem lifler kanalına bu güzel çalışma için çok teşekkür ediyoruz.

blank

Piksel örgü modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ