Plastik Kasalardan Neler Yapıldığına İnanamayacaksınız

Geri dönüşüm ile yapılan ürünlere her geçen gün yeni ürünler, parçalar eklenmektedir. Bunlardan biri de plastik kasalar ile elde edilen ürünlerdir.

Plastik kasadan neler yapılabilir diye düşünüyorsanız bu yazımız tam size göre diyebilirim. Öncelikle plastik kasaları boyayıp üst üste duvara doğru yaslayarak kitaplık olarak kullanabilirsiniz. Aynı zamanda yine plastik kasayı kullanarak hobi malzemelerinizi toparlayabilir, çocuğunuzun oyuncakları için bir toparlayıcı olarak kullanabilir veya eşinizin takım hırdavatları için kullanabilirsiniz.

plastik-kasalardan-neler-yapildigina-inanamayacaksiniz-5

Plastik kasa ile yapılan ürünler arasında yer alan bir diğer parça ise kasanın içini toprak ile doldurarak bahçenizdeki çiçekler için ekim alanı yaratabilirsiniz. Hem bahçeniz daha derli toplu olacak hem de plastik kasaları değerlendirmiş olacaksınız.

plastik-kasalardan-neler-yapildigina-inanamayacaksiniz-4

Plastik kasalardan birini banyo dekorunuz için kullanabilirsiniz. Boyayarak banyonuza koyup içerisine deterjanlarınızı yerleştirebilirsiniz. Böylelikle banyonuz daha derli toplu olacaktır. Aynı zamanda gard roplarında raf bölümü az olanlar da eşyalarını daha düzgün ve toplu koymak için plastik kasadan yardım alabilirler. Çoraplarınız, pijamalarınız için ideal bir toparlayıcı olabilir.

plastik-kasalardan-neler-yapildigina-inanamayacaksiniz-3

Aynı zamanda plastik kasanın içine minder dikerek puf olarak kullanabilirsiniz. Eğer evde kedi veya köpek besliyorsanız onlar için harika birer yatak olabilecek bir model de olan kasaları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

plastik-kasalardan-neler-yapildigina-inanamayacaksiniz-2

Plastik kasaları yan yana veya üst üste koyarak şık raflar elde edebilirsiniz. Çocuk odalarınız için rahatlıkla kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda yatak odalarınız veya çalışma odalarınız içinde derleyici toparlayıcı olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Plastik kasaları balkonunuza veya mutfağınızın bir köşesine koyarak sebze, meyve veya kuru bakliyat koymak için rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Kasalarınızı boyayarak veya ipler, kurdeleler ile süsleyerek daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz.

plastik-kasalardan-neler-yapildigina-inanamayacaksiniz-1

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ