Plastik Kaşıktan Vazo Nasıl Yapılır – DIY – KENDİN YAP

Plastik Kaşıktan Vazo Nasıl Yapılır – DIY – KENDİN YAP

Plastik Kaşıktan Vazo Nasıl Yapılır – DIY – KENDİN YAP

Plastik kaşıkla vazo yapımı ile ilgili bir önceki videomuzda duyurmuştuk. www.canimanne.com takipçilerimizden gelen istekler üzerine bu video da plastik kaşıktan vazo yapılışını anlattık.
Malzemeler : plastik kaşık, eski bir kavanoz, yapıştırıcı (ben sicak silikon kullandım), isteğe göre akrilik sprey boya.
Yapılışı : öncelikle plastik kaşıkların saplarını kiriyoruz yada kesiyoruz. Kavanoz bardak vs… Kullandığınız ürünün ust kısmından başlayarak sıralı bir şekilde yapıştırarak alta doğru ilerliyoruz. Her alt sıraya geçtiğimizde kaşıkları birbirinin orta kısımlarına denk gelecek şekilde yapıştırıyoruz ve tamamen kuruduktan sonra boyayıp tamamlıyoruz…
Kolay gelsin ?

plastik-kasiktan-vazo-yapimi

plastik-kasiktan-vazo-nasil-yapilir

Tüm videolarımıza mobil uygulamamızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.Her türlü konular ile ilgili soru öneri ve yorumlarınız için uygulamamızı kullanmanızı öneriyoruz. Tüm sorularınıza uygulama üzerinden cevap verilecektir. Uygulamamızın adı “Örgü Modelleri – Canım Anne” Uygulama linkleri:
Google Play (Android) ► http://goo.gl/VHme4w
Apple Store (IOS) ►http://goo.gl/eRWsbs
Daha fazla video için sitemizi ziyaret ediniz. http://www.canimanne.com

life hacks, canım anne, diy, dekorasyon, plastik kaşık, kendin yap, plastik kaşıktan vazo yapımı, plastik kaşıktan vazo yapımı, plastik kaşıktan vazo yapımı, plastik kaşıktan tasarımlar, plastik kaşıktan mumluk yapımı, plastik kaşıktan kare ayna, plastik kaşıkla yapılan etkinlikler, plastik kaşıktan kare ayna yapımı, How to Make, plastik kaşıktan ayna yapımı, plastik kaşıktan ayna, ayna süsleme, ayna süsleme yapımı, dekoratif ayna yapımı, evde ayna nasıl yapılır, ayna yapımı

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ