Popcorn Bebek Battaniyesi

Popcorn Bebek Battaniyesi

Popcorn bebek battaniyesi modeli oldukça güzel olan battaniye modelini farklı renk ip seçimi ile kız ve erkek bebekler için yapabileceğiniz battaniye modelidir.

Tığ işi bebek battaniye modeli arayan hanımlarımız için yapımı oldukça kolay olan olan harika model olduğunu düşündüğümüz popcorn battaniye modelini severek yapacağınızı düşünüyoruz. Popcorn modelini isterseniz iki renkli veya popcorn detaylarını renk farklığı seçebilirsiniz.

Bebek battaniye modelleri el işlerinde olmazsa olmazlardan bebekler için el emeği battaniye anneler ve büyük anneler tarafından hazırlanmaktadır. Sıcak tutması açısından veya bebek arabalarında örgü modelleri battaniyeler çok tercih edilmektedir. Farklı modeller için linklere tıklamayı unutmayınız. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Popcorn Bebek Battaniyesi

Model anlatımda kalın ip seçilmiştir.

İp markasını sizler kendi tercihinize göre seçebilirsiniz.

Tığ tercihi ip ve elinizin yatkınlığına göre seçebilirsiniz.

İlk olarak modele zincir çekerek başlayalım. Model anlatımında küçük parça olarak sizlere anlatılmıştır. Sizler istediğiniz büyüklükte zincir çekerek yapabilirsiniz.

Zincirlerin üzerine ikili tırabzan yapıyoruz. Modelde 41 tırabzan yapılmıştır. 1 Zincir çekerek diğer yönüne dönerek dört sık iğne yapalım. Sonrasında popcorn tekniği uyguluyoruz. Aynı tekniği uyguluyoruz toplamda bu sırada dokuz popcorn oluşmaktadır. 3 . Sırada ikili tırabzan tekniği uyguluyoruz. 4 . Sırada popcorn yapımı on olmaktadır. Kendini tekrarlayan bir örnektir. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Bebek battaniye modeli, battaniye yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Bonibon bebek battaniyesi yapımı

Tek renk zemine popcorn modeli yapımı

Popcorn Bebek Battaniyesi VİDEO ANLATIM

Suzanın elişi dünyası kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ