Popcorn patik modeli yapılışı

Popcorn patik modeli yapılışı

Popcorn patik modeli yapılışı farklı patik yapılışları arayanlar için harika bir patik modeli sizlerle buluşuyor.

Patik modeli arayanlar için harika patik modelleri canimanne.com sayfamızda mutlaka göz atınız. Veya yazımızın içindeki linklere tıklamadan geçmeyin.

Kızlarımızın çeyizlerinde olmazsa olmaz patik modelleri popcorn patik modeli de olması gereken harika bir modeldir. Ayağımıza tam oturan taban kısmı ile babet modeli çok yakışan şık patik yapılışı sizlerin beğenisinde olmaktadır.

Patik modellerinden sipariş alan hanımlarımız için popcorn patik yapılışı oldukça güzel beğenilerek sipariş getirecektir. Farklı patik yapılıları için sitemize göz atmayı unutmayınız.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için video anlatımlarımız oldukça yardımcı olacaktır. İstenilen renklerde çalışabilir. Hazır taban veya keçe taban kullana bilirsiniz. Taban kısmının nasıl yapıldığı video anlatımlı olarak izleyerek yapabilirsiniz.

Çok güzel, harika, şık örgü, tığ işi patik modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle, yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin. Hoşçakalın.

Popcorn patik modeli yapılışı

Popcorn patik modeli detayları ve yapılışı

Malzemeler: 1 adet Nako pırlanta ip (tercihe göre patik ipiyle de örülebilir)
3 Numara 2.20 mm tığ seçimi
Makas
İğne ve iplik

Yapılışı örgü taban üzerine modelimizi kuruyoruz.

Taban üzerine öncelikle 1 sıra sık iğne örüyoruz. Topuk kısmından modelimi kurmaya başlıyorum popcorn örgü tekniğini kullanarak 4 sıra örüyoruz.

Aralara 2 zincir ve 2 sık iğne atlayarak popcornları oluşturuyoruz ve bu şekilde 2 sıra örüyoruz.

3. Sırada burun kısmında eksiltme yapacağımız yerleri belirleyip sadece eksiltme yapacağımız yerde aralara 1 zincir çekerek burun kısmında toparlama yapıyoruz.

4. Sırada popcorn olarak örüyoruz yine burun kısmında sadece 6 kez eksiltme işlemi yapıyoruz.

Bir üst sırada popcornlarin arasına 2 sık iğne yapıyoruz ve yine bu sırada burun kısmın da 3 kez eksiltme işlemi yapıp sık iğne olarak sıramızı tamamlıyoruz. Son sıra da her sık iğnenin tepesine bir sık iğne yapıyoruz. tığ ile fiyonk yaparak patiğimizin üst kısmına dikerek modelimizi tamamlıyoruz.

Örgü, örgüler ve el işleri, tığ işi patik modeli hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Popcorn patik modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Suzanın elişi dünyası kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ediyorum.
Patik taban yapılışı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ