Portbebe tulum battaniye yapımı

Portbebe tulum battaniye yapımı

canimanne.com dan herkese merhabalar, Bu anlatımımızda yine miniklerimiz için hazırlamış olduğumuz portbebe tulum bataniye anlatımı yaptık eminiz ki siz hanımlar çok güzeleri de yapan vardır aramızda bizimki de bilmeyenler için fikir olur.

ÖNCELİKLE PORTBEBE TULUM BATTANİYE MİZ İÇİN GEREKLİ MALZEMELERİMİZ

?4 NO ŞİŞ
?4 YUMAK ORTA
KALINLIKTA BEBE YÜNÜ
?14 ADET BÜYÜK DÜĞME
?1 ADET PONPON TERCİHE BAĞLI

PORTBEBE TULUMBATTAYE MİZİN YAPILIŞINİN TUM AYRİNTİLARİ VİDEOMUZDA MEVCUT AMA ŞÖYLE BİR ÖZET GECECEK OLURSAK..

Portbebe tulum battaniye yapımı videolu anlatım

110 ilmek atarak başladık
10 diş haroşa ördük
Bir sıra düz bir sıra ters ördük modelimizi kurmak için zemin hazırlamış olduk
Kenar ilmeğimiz 10 ilmek haroşa kalmaya devam eder 4 ilmek ters 6 ilmek düz yine 4 ilmek ters 24 ilmek düz ikinci burgumuza geçtiğimiz de yine aynı işlem 4:6:4 şeklinde ayırıyoruz 24 ilmek düz ve son 3. Burgu da yine aynı işlem kenar ilmekler 10 tane iki taraf aynı burgularımızı 5 sıra ters düz örüyoruz 6. Sırada burgu yapıyoruz iyiliklerimizi yandaki haroşa lara göre ayarlaya biliriz 14 15 diş haroşa olduysa yanlarda artık iyiliğimizi aça biliriz biz 7 tane iyilik açtık sağ ve soldan 7 şertane

PORTBEBE MİZİN UZUNLUĞU 160 cm olana kadar örüyoruz

PORTBEBE TULUM BATTANİYEMİZİ UĞUR ? BÖCEKLERİ İLE SÜSLEDİK SİZ KENDİ TERCİHİNİZE GÖRE İSTEDİĞİNİZ SÜSLEMEYİ YAPABİLİRSİNİZ ?

DAHA FAZLASINI GÖRMEK İÇİN VİDEOMUZU İZLEMEYE NE DERSİNİZ ???

Videomuzu beğenmeyi paylaşmayı ve yorum yazmayı unutmayin lütfen ? her türlü soru gorus ve oneri iceren yorumlarınızı bekliyoruz?
Canimanne sitesinin son videolarının ilk haberlerini bildirim olarak alabilmek için canimanne. YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz sormak istediğiniz sorularınız varsa video nun altına yorum bırakın mutlaka dönüş yaparız
Yapacak olan herkese şimdiden kolaylıklar diliyoruz sizleri çok seviyoruz hoşçakalın

Sevgili arkadaşlar sizlerde videolarımızı izleyerek yaptığınız örgüleri sayfalarınızda bizi @canimannecom etiketini ekleyerek paylaşırsanız çok seviniriz, ayrıca etiketlediğiniz görselleri tüm sayfalarımızda sizin adınıza paylaşabiliriz.

blank

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ