Canım Anne

Pullu Boncuklu Bayan Patik modelleri

Pullu Boncuklu Bayan Patik modelleri

Soğuk kış aylarında evlerimizde kalorifer yada herhangi bir ısıtma sistem olsa da ayaklar her daim üşür. Ve imdada patikler yetişir. Mağazalarda satılan hazır panduflar ile el örgüsü patik kıyaslanamaz. Öncelikle el örgüsü olduğu için kıyaslanamaz. Birbirinden seçkin ve kolay yapılabilecek modeller ile ayaklarınızı şık ve güzel hale getirmek mümkün. Soğuk kış aylarında ayaklarımızı evlerimizde en güzel tabii ki patikler ısıtır. Pullu Boncuklu Bayan Patik modelleri ni yapan hanımlar hem şık bir görüntüye hem de sıcacık patiklere kavuşuyor. Pullu Boncuklu Bayan Patik modelleri arasında öyle geniş seçenek var ki. Hayal sınırlarınızı zorlayabilir, yeni modeller yaratabilirsiniz. Pullu Boncuklu Bayan Patik modelleri renk renk desen desen.Tığ ile yada kalın şiş ile patikleri örmekte hiç zorlanmayan hanımlar daha da ileri giderek süslemeye kalkıştılar. Ve sade, klasik, çok eski dönemlerden gelen bildiğimiz patiklere seviye atlattılar. Pullu Boncuklu Bayan Patikleri elde ederek, gözleri ve ayakları şenlendirdiler diyebiliriz.

Pullu Boncuklu Bayan Patik modellerini çeşitlendirmek sizlerin elinde. Hayal gücünüzün sınırlarını zorlayarak farklı modeller çıkartmak tabii ki mümkün. 2 numara şiş ile de Pullu Boncuklu Bayan Patik modelleri çıkartabilirsiniz. Farklı renk kombinleri ile pulları renkli yünlerin üzerine oturtabilirsiniz. Örneğin sarı renk patik yapıyorsanız, altın sarısı pul Pullu Boncuklu Bayan Patiğe çok yakışacaktır. Bocuk pullar da Pullu Boncuklu Bayan Patiğine uyum sağlayacaktır. Patiğinizi ince bir yünden örüyorsanız daha zarif pullar serpiştirerek harika bir görüntü elde edebilirsiniz.

Pullu Boncuklu Bayan Patik modelleri ni internet, dergi, katalog yada başka gördüğünüz bir yerden modeli çıkartabilir; kendinize, arkadaşınıza, sevdiklerinize yapabilirsiniz. Sevdiklerinizi ve kendinizi şımartın .Ve mutlaka Pullu Boncuklu Bayan Patik modellerinden birini yapın. Pişman olmayacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ