Ramazan Ayı Mesajları- Resimli Ramazan Mesajları

Ramazan Ayı Mesajları- Resimli Ramazan Mesajları

Müslüman alemi için oldukça önemli bir ay olan Ramazan ayı yarın başlıyor. Ramazan ayının sevincini sevdiklerimiz, eş ve dost ile paylaşmak için en en güzel ramazan mesajlarını sizler için derledik. 

Ramazan ayı manevi açıdan oldukça anlamlı bir aydır.  Bir ay boyunca nefsimi terbiye etmek, açların halini anlamak için oruç tutarız. Ramazan ayında paylaşım artar, hoşgörü artar ve ortamlar daha sakin olur. Ramazanın ayının gelmesi ile birlikte çoğu kişi bu ay için özel hazırlıklara başladı bile. Erzaklar, pazar alışverişleri önceden yapıldı. Bu gece en hayırlı ay olan Ramazan ayının ilk sahur gecesine uyanacağınız hepimiz.

Ramazan ayı her yıl geriye doğru gelmektedir. Bu yıl 15 mayısta başlayacak olan ramazan ayı 14 haziranda sona erecek. Özellikle kalabalık şehirlerde ramazan ayının gelmesi ile birlikte durgunluk yaşanır. Bu yüzden İstanbul gibi büyükşehirlerde ramazan ayının tadı da bir başkadır.

Çoğu kişinin sevinçle ve şükürle karşıladığı Ramazan ayının sevincini herkesle paylaşmak için mesajlar göndermeniz güzel bir davranış olacaktır. Ramazan ayının bereketini, önemini ve anlamını diğer insanlarla paylaşmak oldukça güzel bir duygudur.

Ramazan ayına özel resimli, anlamlı, özel ve farklı en güzel mesajlar arasından beğendiğinizi seçip sevdiklerinize yollayabilirsiniz. Son zamanlarda insanlar arasında böyle önemli günleri mesajla kutlamak azaldı. Genellikle sosyal medya üzerinden artık kutlanan bu önemli günlerde siz mesaj yollayarak sevdiklerinizle ramazan ayının önemini paylaşabilirsiniz.

Ramazan Ayı Mesajları

Ramazan ayının verdiği bereket İftar sofralarınıza tat ve huzur getirmesi dileğiyle, Hayırlı Ramazanlar.
Ellerin semaya, dillerin duaya gönüllerin Mevla’ya yöneldiği bu mübarek Ramazan Ayı’nın hayırlara vesile olmasını dilerim. Hoşgeldin Ya Şehr-i Ramazan…

11 Ayın Sulatını Ramazan’da gönülleriniz huzur sofranız bereketli Olsun, Ramazan Ayımız Mübarek olsun.
Bir kez daha rahmet ve bereket ayına ulaştık. Rabbim nefsimizi terbiye ettiğimiz, feyz dolu oruçlar tutmayı nasib etsin. Hayırlı Ramazanlar.

Güneşi yüreğinde gözleri ufuklarda muhabbet yolcuları arasında cennet hesabı yapmayan cennetlikler arasında olmanın duasıyla hayırlı Ramazanlar.

Güzel ve iman dolu bu ayda gözlerinizde ışık, sofralarınızda iftar bereketi, evinizde mutluluk eksik olmasın. Hayırlı Ramazanlar.

Başı rahmet ortası merhamet sonu ise cehennemden azad olan mibarek Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını dilerim.

Binlerce çiçek var, ama gül başka. Milyonlarca insan var, ama dost başka. Milyarlarca Ay var, ama bu ay başka, Ramazan ayının gelişi sizlere ve sevdiklerinize mutluluklar getirsin…Hayırlı Ramazanlar.

İslam’ın nurlu yüzü kalbine dolsun, makamınız cennet, Hz. Muhammed komşunuz olsun, günlerinize mutluluk, gönlünüze saadet dolsun, Ramazan-ı Şerifleriniz mübarek olsun…

Ruhu aşk ve muhabbet mührüyle damgalı, kalbi kutsi dava ile sevdalı, sinesi heyecan coşku tufanı ve şükür notaları ile örülmüş güzel insan Ramazan-ı Şerifleriniz hayırlı olsun…

Yаğmur gibi bereketli ve yağmur tаnеlеri kаdаr tatlı bereketli Ramazanlar dilerim .

En ışıltılı bаkışlаrın gözlеrindе, en tatlı sözlеrin kulаklаrındа, tüm mutluluklаrın аvuçlаrındа ve en sonsuz sеvgilеrin gönlüncе yаşаyаcаğı Ramazan Ayı gеçirmеnizi dilеrim…

Ruhlаrımız huzur bulsun, sоfrаlаrımız аnlаm dоlsun, Ramazan аyımız mübarek olsun. Hayırlı Ramazanlar .

Ufаk sоfrаlаrınızdа bоl ve bereketli iftаrlаr dilerim, Ramazan Ayınız mübarek olsun .

Rаmаzаn ayı kalbine tеsеlli, ruhunа ilаç, duаlаrın kаbul, Ramazan аyın mübarek olsun .

Bu mübarek ayda huzur dоlu, mutlu, sıcak ve sakin bir şеkildе gеçirmеniz dilеği ile Ramazan ayınız mübarek olsun .

Bu mübarek ramazan ayı hеpimizin üzеrindе bulut olsun, bеrеkеti üzеrimizdе dursun, Ramazan ayınız hayırlı olsun .

Sıcаk çоrbаlаr kоyulsun tаbаklаrа, samimi sohbet bаşlаsın sıcak yuvаlаrdа bu ay Ramazan ayı mübarek olsun tüm insаnlаrа

Sevgi söze dolarsa duа olur, dua Allah’a ulaşırsa nur оlur, aynı yоlda birleşen dualarımızın nur’a dönüşüp Rabbimize ulаşmаsı dileği ile Rаmаzаnın Mübarek Olsun

Mübarek Ramazan ayı; sana vücudunun sıhhat ve selameti olan az yemeğe. Ruhunun sıhhat ve selameti olan günahsız olmaya. Dininin sıhhat ve selameti olan Peygamber Efendimizin güzel ahlakına sahip olmaya vesile olsun .

Resimli Ramazan Mesajları

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ