Canım Anne

Ramazan Bayramı Mesajları – Resimli Ramazan Bayramı Mesajları

Ramazan Bayramı Mesajları – Resimli Ramazan Bayramı Mesajları

Ramazan Bayramı 15 Haziran- 17 Haziran tarihlerinde kutlanacak. Ramazan bayramı sevincini kutlamak için sevdiklerinize gönderebileceğiniz mesajları sizler için derledik.

Ramazan Bayramı diğer adıyla şeker bayramı yardımlaşma, birlikte zaman geçirme, barışma bayramıdır. Ramazan ayının bitmesini müjdeleyen Ramazan bayramı oruç tutanlar için oldukça keyifli bir bayram olacaktır. Ramazan Bayramı ve diğer dini bayramlarda paylaşmak, sevdiklerimizle birlikte olmak ayrı bir keyiftir. Bayramlar insanları birbirine yakınlaştıran, unutulan yaşlıları sevindiren zamanlardır.

Osmanlı döneminde çocuklara şeker verildiği için Ramazan Bayramının adı o günden bu güne Şeker Bayramı olarak da anılmaktadır. Bayramda kapımıza gelip şeker isteyen çocukları kırmayıp geleneklerimizi devam ettirebilmek adına onlara şeker ikram etmeyi unutmamalıyız.

Resimli Ramazan Bayramı Mesajları

Gelişen teknoloji ve sosyal medya kullanımı nedeniyle artık genellikle internet üzerinden önemli günler kutlanıyor. Ramazan Bayramında sevdiklerinize sosyal medya, konuşma platformları üzerinden resimli kutlama mesajları gönderebilirsiniz. Özellikle whatsapp programı daha çok kullanıldığı için bu platform üzerinde resimli Ramazan Bayramı mesajları gönderilmektedir. En güzel ve anlamlı resimli Ramazan Bayramı mesajları;

Ramazan Bayramı Mesajları

Ramazan bayramında özellikle sevdiklerinden uzakta olanlar genellikle mesaj yolu ile kutlama yapar. Bizim kültürümüzde bayram mesajı göndermek de artık bir gelenek haline gelmiştir. Bayramda sevdiklerinizi unutmadığınız gösterecek, anlamlı ve güzel kutlama mesajlarını onlara gönderip bu önemli günü kutlayabilirsiniz. En güzel Ramazan Bayramı mesajları;

Hayırlara vesile olmasını dilediğimiz zamanlardan birini daha yaşıyoruz. Bugün berhudar olma günüdür. Bizleri yaratan Allah’a binlerce kez şükürler olsun.

Tasalar sevince, hüzünler neşeye dönüşüyor. En güzel anıları birlikte paylaşabileceğimiz zamanlara..

Adaletin terazisi, varlığın yaratıcısı, merhametin tek göstergesi olan Yüce Yaratan Allah(c.c.), hayırlı dualarda bulunan müminlerinin dualarını kabul eder. Bu Ramazan bayramında dualarımız Yüce Allah’a. Mübarek Ramazan Bayramınız hayırlara vesile olur inşallah.

Güzel düşünceler nefeslere dolarsa güzel dualar olur, Dua ise Yüce Allah’a gider nur Olur, gökyüzünde buluşan dualarımızın nurlanması ümidiyle Ramazan Bayramınızı Kutlarım..

Dua kapılarının ağzına kadar açık, bela Ve kötülüklerin arındırıldığı bu güzel günde Ramazan bayramınızı tüm sevdiklerinizle birlikte hayırlı ve mutlu geçirmeniz dileğiyle Mübarek Ramazan Bayramınızı Kutlarım.

Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Ramazan Bayramın kutlu olsun…

Çılgınca esen rüzgar, kavurucu güneşli terleten günler, yıldızlarla dolu bir dünyadır bayramlar. Ramazan Bayramınız Mübarek olsun her şey istediğiniz gibi olsun inşallah.

Mübarek Ramazan Bayramı sana ve ailene bol mutluluk bol huzur ve refah bir hayat getirsin, bu Ramazan bayramının güzelliğini ve bereketini evine getirsin kalbine iman nefesine güç versin. Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun..

Bugün dualarınızı her zamankinden daha çok yapın, koruyucu meleklerini avuçlarınızın içine çiçekler döksün, kalplerinize bedeninize ilham versin. Bayramları en hayırlı şekilde geçirmeyi nasip etsin bizlere. Ramazan bayramınızı kutlarım.

Sevinç ve huzur dolu bir umutla geldi Ramazan Bayramı. Bu güzel ayın mübarek bayramı bizlere mutluluk, huzur, güzellikler nasip etsin. Bütün müslümanlara Hayırlı Ramazan Bayramı diliyorum.

Mutluluk, huzur, hayırlarla dolu bugünden daha güzel yarınlar diliyorum mübarek Ramazan Bayramınızı Kutluyorum.

Bizi yaratan Allah’a şükürler olsun. Bütün müslümanlara hayırlı olsun. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Kalplerde sevgi olsun, gözlerimiz ışık dolsun. Ramazan Bayramınız kutlu olsun

Bayramların en güzeli ve hayırlısını diliyorum size. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Ramazan Bayramınız mübarek olsun!

Bugün Bayram! Mübarek Ramazan Bayramı. Tüm inananlar birbirlerine daha çok yakınlaşsın, dargınlıklar ortadan kalksın, kardeşlik ve dostluk duyguları daha da kuvvetlensin. Tüm insanlar neşe ve mutluluk denizinde yüzsün. Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Ramazan Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar! Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Kurban Bayramları dileğiyle.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ