Renkli Boncuklu Tığ Oyaları

Renkli Boncuklu Tığ Oyaları

Çeyizlere koyabileceğiniz ve günlük kullanabileceğiniz en güzel, yeni renkli boncuklu tığ oyaları modellerini içeriğimizden bulabilirsiniz.

Başörtülü olan kadınlar genellikle evde ve günlük kullanımda yazmaları tercih ederler. Mevlüt, cenaze veya düğün gibi yerlerde ise renkli değilde beyaz boncuklu tığ oyaları tercih edilmektedir. Renkli boncuklu tığ oyaları daha çok günlük kullanımda ve misafirlikte kullanılmaktadır. Renkli renkli boncuklardan yapılan tığ oyaları oldukça şık bir görüntü ortaya çıkarmaktadır.

Renkli boncuklu tıp oyalarını işlerken aşağıda yer alan örnek videolara bakıp kendi zevkinize göre modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Tığ oyaları yapacağınız yazmaların kenarına mutlaka önceden iğne ile dikme işlemi yapın. Aksi takdirde yazmanızdan göz kaçacak ve tığ oyası düzgün durmayacaktır.

REKLAM ALANI

Renkli boncuklu tığ oyaları 2018 modelleri daha göze batıyor. Tığ oyalarını sadece yazmalarda değil fular kenarlarında, bebeklerin yüzüne örttüğünüz örtülerin kenarına da işleyebilirsiniz. Tıp oyalarını yapmak zor modellerde biraz zahmetlidir. Fakat boncuklu modellerde daha kolaydır. Çünkü boncuklu modeller genellikle çiçek, yaprak gibi modellerden oluşmaktadır.

Renkli Boncuklu Tığ Oyaları

Aşağıda yer alan renkli boncuklu tığ oyaları modelleri bu yılın yeni örnekleridir. En yeni ve güzel renkli boncuklu tığ oyaları arasından yazmanıza uygun olanları seçip kolayca kullanabilirsiniz. Örnek videoda renkli boncuklu tığ yapımının adım adım yapılışını izleyip kendi oyanızı örebilirsiniz. boncuklar renkli renkli olacağı için yazmalarınızın çok fazla renkli olmamasına özen gösteriniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ