Çeyizlik Havlu Kenarı Modelleri

   Kenar oyalı havlular bizim için vazgeçilmezlerden birisidir. Evlerimizde özellikle de özel misafirlerimiz için kullandığımız kenar oyalı havlular çeyiz sandıklarımızı bugün de halen daha süslemeye devam etmektedir. Havlu kenarlarının birbirinden şık ve gösterişli modelleri vardır. Geçmişten günümüze kadar gelmeyi başaran birçok fazla model olmasına rağmen günümüzde yeni ortaya çıkmış birbirinden şık havlu kenarları vardır. Emek verilerek yapılan ürünlerin yeniden değer kazandığı günümüzde banyolarınızı, mutfaklarınızı süsleyecek birbirinden harika havlu kenarları vardır.

İlk defa örgü, dantel öremeye başlayacak olanlar genellikle havlu kenarı örmekle işi başlarlar. Çünkü havlu kenarları küçük parçalardan oluştuğu için örmesi diğer dantellere göre daha kolay ve keyiflidir. Bu yüzden ilk defa dantel örmeye başlayacak olanlar havlu kenarı örerek başlayabilirler.

Havlu kenarı modelleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Birbirinden şık ve gösterişli modeller havlularınıza oldukça yakışacaktır. Havlu kenarlarının tek renk iplerle örülen modelleri olduğu gibi birden fazla renkle örülen modelleri de vardır. Havlunuzun rengine veya motifine göre de örneği ve ipin rengi değişkenlik göstermektedir.

Havlu kenarı örnekleri arıyorsanız sitemizdeki görselleri takip edebilirsiniz. Her geçtiğimiz gün yeni örnekler ortaya çıkmaktadır. Havlu kenarlarının pul, boncuk, kurdele, inci gibi materyaller ile süslenerek yapılan modelleri de vardır. İnce dantellerden oluşanları olduğu gibi kalın dantellerle yapılan ağır modelleri de mevcuttur.

Havlu kenarları eskiden yalnızca beyaz renk ip ile örülmekteydi. Ancak günümüzde renkli çeyizlik havlu kenarı modelleri daha fazla tercih edilmeye başlamıştır. Birbirinden şık ve zarif modelleri olan renkli havlu kenarlarının şıklığı sizi de kendine hayran bırakacak gibi gözüküyor. Birbirinden şık modeller için sitemizdeki resimli anlatımlı görselleri yakından takip ederek rahatlıkla örebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Rosa dedi ki:

    Preços? P.F.
    Obrigada

BİR YORUM YAZ