Renkli İplerden Yapılan Farklı Dantel Örnekleri

Geçmişten günümüze çeyizlerimizi süsleyen, gelin sandıklarının olmazsa olmazı danteller modaya ayak uydurarak evlerdeki yerini korumaya devam ediyor. Bir dönem, modası geçtiği sanılan dantel örnekleri bugünlerde farklı renk ve modelleriyle adeta geçmişteki örnekleriyle yarışır durumda. Renkli iplerden yapılan farklı dantel örnekleri günümüz gelinlerinin de kalbinde taht kuruyor ve evleri renklendiriyor.

Özellikle retro moda akımıyla yeniden canlanan dantel örnekleri, danteli sevmeyen kadınlara bile kendini sevdirmeyi başardı. Eskiden televizyon üzerinde yadırganan dantel işlemeler şimdilerde gençlerin evinde kendine yer bulmaktadır. Kullanım alanlarının da genişlemesiyle kadınlar evlerinin her köşesinde, mobilyalarının renklerine uygun renkli dantel modellerine yer veriyorlar. En güzeli ise istenilen her renkte ve her desende seçilebiliyor olması. Danteller yalnızca mobilya örtüsü olarak değil peçeteliklerde, havlu kenarlarında, tesbihliklerde, yastık kılıflarında, yazmalarda ve daha bir çok yerde kullanılabiliyor. Yatak odanızın rengiyle uyumlu bir dantel yatak örtüsü hem evinize retro havası verecek hem de el emeğinin en güzel örneğini yansıtabilecek. Mutfağınızda farklı renklerde kullanacağınız dantel örgüleri mutfağınıza renk ve moda katacak.

Renkli dantel örnekleri ile sizler de yaşam alanlarınızı renklendirebilirsiniz. Üstelik kendi zevkinize göre ve kendi el emeğinizle yapabilirsiniz. Ayrıca günün stresinden sizi uzaklaştıracak ve üretmenin vermiş olduğu keyfi yaşatacak bir hobi edineceksiniz. Çocuklarınızın çeyizlerini kendi renkli dantellerinizle süslemek istemez misiniz? Gideceğiniz misafirliklere kendi emeğinizi götürmek paha biçilemez bir hediye olacaktır. Eğer hala evinizde bu modaya yer vermediyseniz evinize uygun renkli ipler alarak işe başlayabilirsiniz. Tarzınıza uygun birçok  model ve renk ile birbirinden güzel renkli dantel örnekleri örmeniz için sizi bekliyorlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ