Renkli Motiflerle Fermuarlı Kalemlik Yapımı

Okulların açılması hepimizde büyük bir heyecan oluşturur. Hem çocuklar hem de veliler günler öncesinden yapacaklarını akıllarında sıralarlar. Kırtasiyeler, marketler tıklım tıklım dolar. Bir öğrencinin neye ihtiyacı varsa önceden belirlenir ve alışveriş başlar. Defterler, kalemler, silgiler ve kalemlikler.

Okula açıldığı zaman çocuğunuz ihtiyacı olan en önemli malzemelerden birisi de kalemliklerdir. Kalemleri ve silgileri çantanın içinde düzenli bir şekilde tutabilmek için herkesin ihtiyacı vardır. Evde kalan iplerinizle yapabileceğiniz çok şık ve kullanışlı bir kalemlik tarifi vereceğiz bugün sizlere.

Papatyanın Örgü Dünyası Youtube Kanalının anlatımı ile birlikte öreceğimiz fermuarlı kalemliği önceden yapıp kenara koyduğunuz motiflerle kullanarak yapabilirsiniz. Farklı motif anlatımları için sitemize göz atabilirsiniz.

Kalemliği yaparken ihtiyacımız olan malzemeler ;

  • 2.55 mm tığ
  • Koton ip
  • Astar
  • Fermuar

Farklı motif modelleri ile yapmak isterseniz tığ numaranızı kullandığınız ip dokusuna göre ayarlayabilirsiniz.

Papatyanın Örgü Dünyası Youtube Kanalına anlatımından dolayı çok teşekkür ediyoruz. Bu şekilde videoların devamı için videoyu beğenip kanala abone olabilirsiniz.

Bunun gibi daha birçok model ve anlatım için sitemize göz atmayı unutmayın. Yapmak isteyen herkese şimdiden kolay gelsin.

Renkli Motiflerle Fermuarlı Kalemlik Yapımı Anlatım Videosu ;

blank
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ