Saç Örgüsü Motifi İle Saç Bandanası Yapılışı

Saç Örgüsü Motifi İle Saç Bandanası Yapılışı

Daha önce anlatımını yaptığımız tığ işi saç örgüsü modeli örgümüzü kullanarak küçük kız çocuklarımız için harika bir saç bandanası yapıyoruz bugün. İstediğiniz renklerde örerek bütün kıyafetler için kombinleyebilirsiniz.

Tunus işi bandana nasıl yapılır sorusuna cevap arayanlar için güzel video anlatımla cevap vermeye çalıştık, Tunus işi bandana yapıyoruz. Bebeklerin mevsim geçişlerinde ihtiyaç duyacağı kullanışlı bir aksesuardır. Çocuklar ve yetişkinler için de şıklık katacak bir aksesuar olabilir.

Kız çocuklarının kıyafetlerine uyumlu renklerde aksesuar olarak örülebilir. Kalan iplerinizi değerlendirip çok güzel saç bantları yapabilirsiniz. Yaz için ince ip tercihinde bulunabilirsiniz. Yaptığınız örgü elbiselerin, yelek ve hırka modellerinin kalan ipleri ile saç bandı yapıp takım olarak çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz.

Sitemizde farklı tığ işi, Tunus işi, iki şiş bandana modelleri video anlatımlı bir şekilde mevcuttur. Model tercihi kişiye ve zevke göre değişir. Sitemizde bulunan zengin içerikler arasından size ve şartlarınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz. Sitemizin örgü modellerine göz atarak size uygun modeli kendiniz ve sevdikleriniz için örebilirsiniz. Hediyelik olarak tercih edilebileceği gibi renk renk desen desen hazırlanıp satışa da sunulabilir.

https://youtu.be/d4Vi_qpXWv0?si=U0OrD8QWkbHNtjFQ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ