Tek Şiş Örgü Telefon Çantası

Tek Şiş Örgü Telefon Çantası

İp, tığ ve şişlerle yapabileceklerimizin sınırı çok geniştir. Hayal gücümüzü kullanarak dümdüz iplerle birçok muhteşem ürün ortaya çıkarırız. İnsanlık da varoluşundan bu yana üretmeye meyillidir. Kendi kıyafetinden kullandığı neredeyse her ürünü farklı ham maddelerle kendisi üretebilir. İnsanların taleplerine ve ihtiyaçlarına göre de pamuktan iplik üretimi de artmıştır.

Evinizde otururken yapıp kullanabileceğiniz farklı bir ürün ile karşınızdayız bugün. İpimiz ve tığlarımızı bu sefer çok rastlanmayan bir şey için elimize alacağız.

Çağın değişmesiyle artık günün her saati yanımızda bulundurmamız gereken telefonlarımız için şiş kullanarak yapılan bir çanta modelinin anlatımını paylaşıyoruz sizlerle. Tek Patik Tek Örgü youtube kanalının anlatımı ile yapacağımız telefon çantasının yapımında tek şiş kullanacağız.

Yapacağımız telefon çantası iki parça halinde örülmektedir. dilerseniz parçaların boy ve enini değiştirerek normal askılı çanta olarak da kullanabilirsiniz.

Güzel anlatımından dolayı Tek Patik Tek Örgü youtube kanalına teşekkür ediyoruz. Çantanın yapılışını ve bütün detayları öğrenmek için aşağıya koyacağımız videoyu inceleyebilirsiniz.

Tek şiş örgü telefon çantası;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. nur dedi ki:

    Elinize sağlık …

  2. nur dedi ki:

    Elinize sağlık …Güzel görünüyor…

BİR YORUM YAZ