Canım Anne

Tığ İşi Bluz Modelleri

Kadınlar örgü parçaları kombinelerinde kullanmaya bayılırlar. Çünkü el işi ürünler tektir ve size özeldir. Gireceğiniz ortamlarda dikkat çekmeniz için fazlasıyla yeterli olacaktır. Çok şık kazak, hırka, bluz modelleri mevcuttur. Şiş ile örülen modeller olduğu gibi tığ işi ile yapılan örgü modeller de vardır.

  Tığ işi bluz yapımı aslında gözüktüğü kadar da zor değildir. El becerisi olan, örgü bilen her kadınlar rahatlıkla yapabilir. Ördüğünüz ipin kalınlığına, inceliğine göre ayrıca modeline göre de hangi mevsimde giyileceğine karar verebilirsiniz. İnce iplerle örülmüş tığ işi bluzları kazın rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca günlük hayatta kullanmanız için örebileceğiniz spor modeller olduğu gibi özel davetlerde kullanabileceğiniz birbirinden şık modeller mevcuttur.

   Tığ işi bluz örnekleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. İnce iplerle örülen yazlık modelleri olduğu gibi kalın iplerle örülen kışlık modelleri mevcuttur. Günlük hayatınızda kullanabileceğiniz gibi özel davetler de kullanabileceğiniz birbirinden şık modeller vardır. Simli iplerle ördüğünüz şık bluzları rahatlıkla özel davetlerde kullanabilirsiniz. Tığ ile örülen dantel bluzlar bu sezona damgasını vuran parçaların başında gelmektedir. Sizde kombinelerinizde kullanarak fark yaratabilirsiniz.

  Tığ işi bluzlar kullanışlı ve şık olduğu için çoğu kadın tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Sitemizdeki birbirinden harika bluz modelleri arasından dilediğinizi seçerek uygulamaya başlayabilirsiniz. İlk bakışta zor gibi gözükse de aslında yapımı oldukça keyifli ve basittir. Görselleri takip ederek sizde rahatlıkla kendiniz örebilirsiniz.

Yaprak modeli bluz örneği bu sezonun en çok tercih edilen modellerinden, örneklerinden biridir. Yaprak modeli kullanılan bluzları kışın kullanabileceğiniz gibi ince iplerle örerek yaz aylarında da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yaz kış şıklığınızdan ödün vermeden tarzınıza fark katabilirsiniz.

 

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın