Tığ İşi Fıstıklı Kenar Tığlama Modeli

Elbise kenarlarında, kırlent ve yastık kılıflarında, dekoratif örgülerin kenarlarında, battaniyelerde ve istediğiniz daha pek çok örgünün kenarında kullanabileceğiniz bir kenar tığlama modeli ile karşınızdayız. Ördüğünüz bütün örgülerin kenar tığlamasını yaparken aralıklarını modele göre ayarlayarak kullanabilirsiniz.

canimanne.com ailesi olarak beğeneceğinizi düşündüğümüz harika tığ işi anlatım ile karşınızdayız. Anlatım videosu ile kolaylıkla modeli görüp, örebilirsiniz. Bilmeniz gereken ve örmenizi kolaylaştıracak bütün detayları anlatmaya çalıştık.

Kenar tığlama modelini yaparken örgünüze uygun dilediğiniz ipi kullanabilirsiniz. Seçtiğiniz ipin doku ve kalınlığına göre de tığ seçimi yapmanız gerekmektedir. Biz anlatım videosunda elbise ile aynı pamuklu bir bebek ipi ve 2.5 numara tığ kullanılmıştır.

Bunun gibi anlatım videolarının devam için videoyu beğenerek kanala abone olursanız çok seviniriz. Kanalımızdaki diğer anlatımlara ve sitemize de göz atmayı unutmayın. Yapmak isteyen herkese şimdiden kolay gelsin.

Tığ İşi Fıstıklı Kenar Tığlama Modeli Anlatım Videosu ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ