Tığ İşi Yazlık Örgü Modeli

Tığ İşi Yazlık Örgü Modeli

Örgüseverler özellikle yazlık örgü modellerinde tığ işi modeller tercih ediyorlar . Tığ işi yazlık örgü modelleri hafif dokusu ve kolay örümüyle tercih sebebi oluyor.

Sıkı dokunan ve kalın bir yapıda olan örgü modelleri yaz için pek uygun olmuyor . İki şiş modellerin birçoğu ve tunus işi modeller genellikle kış için uygundur.

Bugün anlatıma aldığımız model hem çok kolay , hem güzel ve kullanışlı oluşuyla beğeni toplamaktadır. İlerleyen zamanlarda bebek ve yetişkin örgü modellerinde kullanmamız ve anlatıma almamız konusunda da istekler var. Elimizden geldiğince isteklerinizi değerlendirmeye gayret ediyoruz. Sizlerin istekleri , görüş ve önerileri bizler için çok kıymetli.

Video içerisinde hem bebe yünü ile örülmüş bir parça hem de çeyizlik şal ipi ile ördüğümüz bir parça mevcut. İpe uyumlu tığ kullanmak önemli . Sizler tercih edeceğiniz ipe orantılı tığ numarası tercih etmelisiniz.

Örneğimizi bluz , yelek , mevsimlik hırka , şal , koltuk şalı , sehpa örtüsü ,runner , kırlent vb. modellere uygulabiliriz . Daha farklı alanlarda kullanırsanız muhakkak bizimle de paylaşın .

Sitemizde ve kanalımızda bunun gibi birçok yazlık örgü modelini ve anlatımlarını bulabilirsiniz. Ayrıca iki şiş, Tunus işi ve tığ işi birçok farklı örneği de bulmanız mümkün.

Sitemize ve YouTube kanalımıza göz atarak çok farklı ve güzel modellere ulaşabilirsiniz. Videolarımızı beğenip yorumlarla desteklemeyi lütfen ihmal etmeyin. Takıldığınız noktalarda yorumlardan bizebkisa sürede ulaşabilir , sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Konu ile ilgili aramalar ; tığ işi modeller , kolay örgü modeli , yazlık örgü modelleri, yelek modeli , tığ işi model, kolay tığ işi örgüler

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ