Tuğlalar ile Bahçe Dekorasyonları

Bahçeler, yaşam alanlarımızın devamıdır. Şehir hayatı içinde bahçeli ev sahibi olan kişi sayısı az olsa da bahçe yaşantısını seven, müstakil evlerde oturmaktan keyif alan huzuru ve dinginliği gökdelen ve apartman dışında bulan pek çok ev sakini var. Ve onlar için bahçe çok önemlidir. Evin içi kadar dışına da özen gösterirler. Hamak kurarlar, Salıncak, oturma grubu, yazlık ve kışlık bahçe grupları. Bahçe düzenlemesinde klasik ve mağazalarda satılan ürünlerden sıkıldıysanız ve bahçenize yeni ürünler, doğal yaşam alanları yaratmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Bahçenizde farklı tasarımlar yapabilmek için peyzaj mimarına ya da bahçe düzenlemesinden anlayan birine ihtiyacınız yok. Hayal gücünüzün sınırlarını zorlayarak harika bahçe modelleri çıkartmanız mümkün. Nasıl mı? Gelin size anlatayım.

Tuğlalar ile bahçe dekorasyonları son derece şık duruyor. Bahçelere serpiştirilen tuğlaları led ışıklarla ışıklandırdığınızda büyülü bir ortam oluşuyor bahçelerde. Tuğlaların, ağır ve sadece duvar örmeye yaradığını düşünebilirsiniz. Ancak farklı dekorasyon fikirlerinde tuğlalar işlevini değiştirip, dekorasyonda çığır açabilmektedir.

Tuğlaları üst üste örerek de harika tasarımlar elde edebilirisiniz. Aralara saksılar yerleştirebilirsiniz. Ya da tuğlaları farklı renklerde boyayarak bahçenizin havasını anında değiştirebilirsiniz. Bunun dışında tuğlaları yan yana sıralayıp, tuğladan bir yol sınırı yapabilir, etrafına da çim ve çiçek ekerek bahçenizde farklı bir görüntü elde edersiniz.

Ocak, şömine, hamak kenarı, salıncak kenarlarına farklı modellerde sıralayabileceğiniz tuğlalar ile doğal bir ortam oluşturabilirsiniz. Tasarımda ne yapmak isteyeceğiniz sizin hayal gücünüze bağlı. İnternet sayfalarından, dergi ve kataloglardan da destek alabilirisiniz. Bizim sayfamızı ziyaret ederek farklı tasarımlardan bir tanesine sahip olabilirsiniz. Bunun için sadece birkaç tuğla yeterli. Harikalar yaratacağınızdan eminiz. Tuğla ile hazırladığınız el emeği bahçenizde keyifli kitap okuyabilir, hamakta sallanırken tuğlaların arasından sizi gözetleyen kasımpatıya gülümseyebilirsiniz. Kim bilir?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ