Tunus İşi Bebek Atkısı Yapımı

Merhaba canimanne.com YouTbe kanalına hoşgeldiniz.

Bugün sizlere tunus işi bebek atkısı nasıl yapılır. Video anlatımlı olarak paylaşmak istedik umarım severek ördüğünüz bir atkı modeli olacaktır.

Tunus işi bebek atkısı modelleri oldukça istek alan ve çokta beğenilen el işleri arasında yer almaktadır. Bizlerde canimanne.com youtube kanalı olarak sizlerin isteklerini dikkate alarak güzel bir video anlatımı hazırladık beğeninize sunuyoruz.

Bebek atkıları annelerimiz tarafından oldukça fazla yapılmaktadır. Kış mevsiminin olmazsa olmazlarından özellikle bebekler için çok önemli oluyor. Kıyafetlerine uygun renklerde yapılarak çok şık görselliği saylaya bilirsiniz.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için video anlatımını izleyerek çok kolay yapabilecekleri bir atkı modelidir. İstediğiniz ip markasını tercih ederken ipin kalınlığı ve inceliğine göre tığ seçimi yapmanızda fayda var.

Tunus İşi Bebek Atkısı Yapımı

Tunus İşi Bebek Atkısı detayları ve Yapımı

100 metre uzunluğunda, istenilen genişlikte yapabilirsiniz. Yapılan modelde 15 santim olarak örülmüştür.

1,5/ 2 yaş uygun olarak örülmüştür.

Orta kalınlıkta bebe ipi tercih edilmiştir

4,5 mm kalınlığında tığ seçimi tercih edilmiştir.

İlk sıra düz yapılıp ikince sırada bir boşluk bir pıtırcık yapılmaktadır. Ve çapraz olarak yapılacak, 5 zincir çekelim bir örelim 5 zincir çekelim ve sırayı bitirelim.

Zincirleri öne çıkararak pıtırcık oluşturalım. Diğer sırada çapraz olarak devam edeceğiz, kenarları boş kalacaktır. Bu şekilde 4, 5 sıra yapacağız.

Daha detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Örgü, örgüler ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Tunus işi bebek atkısı yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ