Tunus İşi Bebek Beresi Yapımı

Merhaba Canimanne.com YouTube Kanalına Hoşgeldiniz. Bugün Sizlere Tunus İşi Bebek Beresi Yapımı İle karşınızdayız.

Tunus işi bebek beresi yapılışı çok sevilen vede çok şık duran bir örgü bere modeli olmaktadır. Yapılışı kolay olan ve annelerin en çok sevdiği ve tercih ettiği bere modelleri arasında yer almaktadır.

İstenilen ip markası tercih edilebilir. Orta kalınlıkta kullanıla bilir. Renk tercihini mont, kaban renklerine uyumlu olarak yapabilirsiniz.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için video anlatımlarımız oldukça yardımcı olacaktır. Tığ seçimine ipin kalınlığı ve inceliğine göre ve elinizin ayarına göre ayarlamanızda fayda var.

En yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum. HOŞÇAKALIN

Tunus İşi Bebek Beresi Yapımı

Tunus işi bebek beresi detayları ve yapılışı

1,5 / 2 yaş için uygundur.

Orta kalınlıkta ip tercihi edilmiştir.

Tunus işi tığ seçimi tercihi edilmiştir.

Zincir sayımız 70, 72 aralığında tercih edilmiştir.

8 ve katları olarak ayarlanmıştır.

İlmekleri tek tek alıp ve tekrar sıra sonuna gelelim. Fazla sıkmadan özen gösterelim. 5 Zincir çekelim ve pıtırcık yapılacak 1 ilmek alalım düz alalım 5 zincir çekelim bu şekilde sıra sonuna kadar sırayı tamamlayalım.

Tek tek ilmekleri toplayalım zinciri öne çıkartalım bu işlem sıra sonuna kadar devam edelim. Zincir çekelim yine 5 zincir çekiyoruz çarpraz pıtırcık yapalım. 3 ve 4 sıra yapalım ve 2 sıra tam örgü yapalım sonrasında modelimizi kuralım. Tam detaylı uygulama için video anlatımını izleye bilirsiniz.

Örgü, örgüler ve el işleri, Tunus işi bere yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlarının altına görüşlerinizi iletebilir. Veya canımanne.com Instagram sayfamızdan iletişime geçebilir. Takip edebilirsiniz.

Tunus işi bebek beresi yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Tunus işi bere yapımı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ