Tunus işi bebek elbise modeli yapılışı

Tunus işi bebek elbise modeli yapılışı küçük kız çocukları için harika elbise modeli siz değerli takipçilerimizin beğenisini beklemektedir.

Elbise modelimiz sade bir modeldir. İstediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. İşleme yapabilirsiniz. Veya hazır süsleme ürünleri tercih edebilirsiniz. Yada sade olarak kullanabilirsiniz.

Tunus işi elbise modelini istediğiniz boyutta ve farklı renk tonu ip kullanabilirsiniz. Sayfamızda çocuk elbise modelleri mevcuttur. Sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Modelimizi yapacak olan arkadaşlarımıza video anlatımı oldukça yardımcı olacaktır. Kolaylıkla yapabileceğiniz elbise örneğidir. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Tunus işi bebek elbise modeli yapılışı

6 Ay ve 1 yaş arası çocuklar için uygundur.

3 Yumak ip kullanılmıştır.

3,5 Numara Tunus tığ kullanımı

İlk olarak 60 zincir çekelim. Her zincirden bir ilmek çıkartalım. Bütün ilmekleri toplarken pıtırcıkları yapıyoruz. Dört zincir çekip bir toplayalım bir örelim. Tekrar ilmek çıkartalım ve tekrar pıtırcık yapıyoruz. İlmek kaydırarak işlemi yapıyoruz. Modelin detaylı anlatımı için videomuzu izleyebilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Tunus işi, örgü elbise modelleri, bebek elbise modeli hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Tunus işi bebek elbise modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına çok teşekkür ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ