Tunus İşi Pirinç Örgü Modeli Yapılışı

Tunus İşi Pirinç Örgü Modeli Yapılışı

Merhaba sevgili arkadaşlar… Canım anne YouTube kanalına hoşgeldiniz

Tunus işi pirinç örgü modeli yapılışı örgü sevenler için çok güzel bir örgü modeli yapılışı sizlerin beğenisini bekliyor.

Örgü modellerinde kullana bileceğiniz hem kolay vede şık duran pirinç örgü modelini istediğiniz örgü modellerinde kullana bilirsiniz.

Tunus işi pirinç örgü modeli bir çok arkadaşımız beğendiği ve uyguladığı modeli yeni öğrenen arkadaşlarımız için tekrar anlatmak istedik detaylı anlatımlı video ile kolaylıkla yapabilirsiniz. Video anlatımlar öğrenmek isteyen hanımlarımıza oldukça kolaylık sağlamaktadır. Yeni ve farklı örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Tunus İşi Pirinç Örgü Modeli Yapılışı

Tunus işi pirinç örgü modeli

Tunus işinde yeni başlayan arkadaşlar için temel model niteliğinde bir model ile karşınızdayız bugün.

Düz örgüden yola çıkarak isim verdiğim pirinç örgü modeli yapacağız birlikte bir düz bir ters örerek başladığımız zemin örgüsünden sonra tersin üzerine düz, düzün üzerine ters örgü gelecek şekilde ilerleyen modeldir.

Bütün bir örgüye model olarak uygulanabileceği gibi bütün. Tunus işi örgülerde kenar lastik kısmı olarak da sıklıkla karşımıza çıkar. Lastik modeli olarak daha çok kullanılır ve gerçekten kenar kısımda çok güzel durur yeni başlayan arkadaşlar için de yavaş ve detaylı bir şekilde anlatmaya çalıştık. Umarım beğenirsiniz. Yapacak arkadaşlara şimdiden kolaylıklar diliyorum hoşçakalın.

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı için lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmayın her zaman olduğu gibi sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız yorumlarınız bizim için çok değerli Bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Tunus işi, örgü, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

Tunus İşi Pirinç Örgü Modeli Yapılışı VİDEO ANLATIM

Tunus işi örgü modeli
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ