Tunus İşi Yeni Model Yapımı

Tunus işi yeni model yapımı görsel içerikli anlatımları siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Canım anne youtube kanalımızda görsellerin video anlatımları mevcuttur. Sitemizde de en güzel tığ işi ve şiş örgü modellerini bulabilirsiniz. Tunus işinin farklı örnek seçenekleri ile bebek yelekleri, battaniye modelleri ve patik yapılışının video anlatımları sitemizde sizlerin beğenisini beklemektedir.

Sevgili arkadaşlar Tunus İşi Modelleri ile ilgili yeni videolar yapmak istedik, siz değerli ziyaretçilerimiz den gelen istekler doğrultusunda yeni tunus işi modellerin anlatımı devam edecektir. Bu videomuzda Tunus İşi Yeni Model ve Yapımı 9 . bölümünü anlatmaya çalışacağız. Diğer videolar için aşağıdaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

blank

İki renk ip kullanımı

Elinize ve ipe göre tığ seçimi

Yapılışı: Modele göre zincir sayınızı çekiniz, her zincirden bir ilmek çıkartalım. İlmekleri toplayarak sıra başına gelelim ikinci renk ipe geçiş yapalım, devamında bir ilmek örüp bir ilmek örmeden alalım sıra sonuna gelip ilmekleri toplayıp sıra başına geliyoruz. Aynı teknik yapacağız ama ördüğümüz ilmeği örmeden alıp örmediğimiz ilmeği örüyoruz. Tam tersi her sırada uyguluyoruz. Kendini tekrarlayan örgü modelidir. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Tunus işi, örgü modelleri, tığ ve şiş örgü modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Tunus İşi Basit Model Anlatımlı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ