Canım Anne

Tüyler Nasıl İncelir? Tüy Azaltıcı Kür Tarifi

Tüyler Nasıl İncelir? Tüy Azaltıcı Kür Tarifi

Özellikle jiletle alınan vücuttaki tüyler zaman geçtikçe sertleşir. Tüyler nasıl incelir sorusu bu nedenle pek çok kişi tarafından soruluyor ve cevabı araştırılıyor. Evde doğal yöntemlerle hazırlanan bazı bitkisel kürler tüyler üzerinde inceltici ve azaltıcı etki ediyor. Lazer epilasyon yaptırmayı düşünenlerin de ilgiyle takip ettiği tüy azaltıcı kür tarifi aşağıda sizler için detaylı olarak anlatılmıştır. Doğal yöntemlerle tüy azaltma işleminin düzenli uygulanması sonucunda tüyler tamamen de ortadan kaldırılabiliyor. Aşağıdaki tüy inceltici kür tarifi kalınlaşan tüyler üzerinde olumlu etki ediyor.

Tüy Azaltıcı Kür Tarifi

Kalın Tüyler Nasıl İncelir?

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için doğal yollara başvurmak çoğu hanım tarafından denenir. Kalın tüyler nasıl incelir diye merak edenlerin denemesi için aşağıda bazı yöntemlerden bahsedilmiştir. Tüy azaltıcı kür tarifi arayanlar yazımızı okumaya devam edebilirler. Dudak Üstü Tüylerden Kurtulma başlıklı sayfamız binlerce kişi tarafından okunmuştur.

Tüyler Nasıl İncelir

Etkili Tüyü Azaltıcı Kür Tarifi

Etkili tüy azaltıcı kür tarifi arasında limon etkili bir malzeme olarak dikkat çeker. Limon kıl köklerini kurutma etkisi yapar. Limon istenmeyen tüylerden kurtulmak için kullanılır. İşte tüy inceltici kür tarifleri

  • 1 adet limonun suyunu 1 tatlı kaşığı tuzla karıştırarak alınmış olan kıl köklerine sürebilirsiniz. Limon – tuz kürü kıl köklerine bir pamuk yardımıyla sürün. Limonun kıl köklerine iyice nüfuz etmesi için masaj yapılır.
  • Tüy azaltmak için kullanılan malzemelerden biri de zerdeçaldır. 1 fincan süt, yarım fincan nohut unu ve yarım yemek kaşığı toz zerdeçalı karıştırarak tüylerden kurtulmak istediğiniz bölgeye sürebilir ve masaj yapabilirsiniz.
  • Tüy azaltıcı kür tarifi olarak soğan kürü de dikkat çeker. Rendelenen soğanı tüylerin diplerine sürün ve 2 saat kadar bekletin.
  • Sarımsak da tüy inceltici kür tarifi olarak kullanılır. 1 adet soğanı, eczanelerden bulabileceğiniz kara merhem ile karıştırarak içine 1 diş kabuğu soyulmuş sarımsak koyulur ve ezilir. Kıl köklerine masaj yaparak yedirilir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ