Yaprak robalı örgü elbise yapımı

Yaprak robalı örgü elbise yapımı iki şiş örgü modellerini sevenler için çocuk elbise modelini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Kız anneleri örgü modellerine oldukça ilgili olduğunu düşünüyoruz. Elbise modelimizi severek uygulayacağınızı umuyoruz. İsterseniz mevsimine göre ip tercihinde yapabilirsiniz. Veya elbise modelimizi kazak, yelek, hırka olarak yapabilirsiniz.

Örgü elbise modelleri çok yakışan vede oldukça uzun süreli kullanımlı olması örgü modellerini seven arkadaşlarımızın tercihinde olmaktadır.

Yaprak detaylı robalı elbise modeli detaylı video anlatımı ile sizlerin kolaylıkla yapabileceğiniz örgü modelidir. Sipariş alan hanımlarımız içinde oldukça şık bir örgü modeli olacaktır.

Yaprak robalı örgü elbise yapımı

6 / 7 Yaş için uygundur.

3, 5 Numara şiş kullanımı, sizler ipin kalın ve ince oluşuna göre şiş tercihinde bulana bilirsiniz.

300 Gram ip kullanılmıştır.

Roba da 12 yapraktan oluşmaktadır.

8 ve katlarından oluşan bir modeldir.

Yaka kısmından başlıyoruz. 96 İlmek atarak başlıyoruz. İlmekleri birleştirelim ve lastik uygulaması yapalım. Toplamda 9 sıra yapalım model kurumuna başlayalım. 7 Düz örgü yapalım bir artıma işlemi ve tekrar 7 düz örgü uygulayalım. Bu şekilde 7 örüp bir artırma işlemi yaparak sırayı tamamlayalım. İkinci sırada 7 düz örülüp arttırma yaptıklarımızı ters örgü olarak yapılmaktadır. 7 Düz örgüler devam ederken aralarda arttırma işlemi devam etmektedir. Detaylı anlatımı için örnek kurulumunu izleyerek uygulaya bilirsiniz. Şimdiden yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.

Örgü, örgü ve el işleri, hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Yaprak robalı örgü elbise yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına bu güzel elbise modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ