Yazlık Örgü Bluz Modelleri

Bluzlar kadınların kombinelerinde en çok tercih ettikleri parçalar arasında yer almaktadır. Bluzların hazır olarak satıları olduğu gibi aynı zamanda el emeği, el örgüsü modelleri de mevcuttur. İnce iplikler ile örülen yazlık modelleri olduğu gibi kalın iplikler tercih edilerek yapılan kışlık modelleri de bulunmaktadır. Günümüzde el emeği, el örgüsü ürünlere verilen değerin artması ile beraber yeni, güncel, modern ve özgün örgü bluz modelleri ortaya çıkmıştır.

  El örgüsü bluz modelleri oldukça çeşitlidir. Tığ işi örgü ile yapılan modellerinin yanı sıra şiş örgüsü ile yapılan bluz modelleri de bulunmaktadır. Tığ işi örgü ile yapılan bluzlar daha çok ince iplikler ile yazlık tarz da yapılırken, şiş ile yapılan bluzlar ise kalın iplikler ile yapılarak kışlık olarak tasarlanmaktadır.

Yazlık örgü bluz modelleri arasında tek renk ile yapılan modeller olduğu gibi birden fazla rengin bir arada kullanıldığı modeller de yer almaktadır. Yazlık bluz modelleri daha çok açık renkler, tonlar kullanılarak yapılmaktadır.

  Yazlık örgü bluz örnekleri arasında günlük kullanıma uygun örnekler yer aldığı gibi aynı zamanda özel davetler için kullanabileceğiniz örneklerde yer almaktadır. Günlük örgü bluz modelleri daha çok rengarenk ipler ile salaş modellerden oluşmaktadır. Özel davetler için yapıla  örgü bluzlar ise daha çok klasik renk ve modeller tercih edilerek yapılmaktadır.

Girdiği ortamlarda dikkat çekmeyi ve farklı olmayı seven bayanlar örgü bluzların gücünden faydalanabilir. En yeni yazlık bluz modelleri için sitemizde yer alan görselleri inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ