Yazlık Örgü Modeli -1 Yelek, Hırka, Tunik, Bluz

Yazlık Örgü Modeli -1 Yelek, Hırka, Tunik, Bluz

Yazlık Örgü Modeli -1 Yelek, Hırka, Tunik, Bluz

Yazlık örgü serimizin ilk videosuna başladık yazlık örgü modeli 1- yelek, hırka, tunik, bluz örebileceğiniz ajurlu harika bir model diyebiliriz. Tığ işi tekniği ile yaptığımız yazlık örgü modellerinde çok kullanacağınızı düşünüyorum, yazlık kadın bluzu için de tercih edebilirsiniz.

Yazlık Örgü Modeli -1 Yelek, Hırka, Tunik, Bluz modeli yapılışı videolu olarak aşağıdaki videoda anlatılmıştır.

Merhabalar Canimanne.com’un Örgü Sevenleri, Nette gördüğüm bir hırka modelinin yapılışını araştırdım bir kısa videodan çözüp kendi sayılarımla uyarladım.
İnce iple örülmüş bir kaban şeklinde o kadar zarif ve şık duruyordu ki modeli görünce nasıl örüldüğünü merak ettim.. Ben modeli biraz kalın bir iple çıkardım daha anlaşılır olsun istedim. Umarım sizlere faydalı olabilecek bir video hazırlayabilmişimdir.
Model hep birbirinin tekrarı şeklinde örüldüğü için çok kolay ve basit aslında tek dikkat etmeniz gereken nokta ise kaç sıra ördüğünüz.. Onunda kolayını haraşo sıralarını sayarak yapabilirsiniz.
Hadi sizde elinize şişlerinizi alın ve benim anlatımımla bu güzel zikzak geçişli modelimizi birlikte örelim..
Bu modeli dilerseniz ince iple yazlık bir bluz veya tunik şeklinde örebileceğiniz gibi elbise olarak ta uyarlabilirsiniz seçim sizin.
Bu tarz videolar ve model açıklamaları için bize mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..
Sizlerin isteği doğrultusunda farklı, hiç bir yerde görülmemiş modelleri sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz.

Yazlık Örgü Modeli -1 Yelek, Hırka, Tunik, Bluz

yazlık merserize örgü modelleri ve yapılışları

Bu videomuzda şu konuların anlatımını yaptık; merserize ipten yazlık örgüler, delikli merserize örgü modelleri, yazlık örgü bluz modeli ve açıklaması, yazlık örgü bluz modelleri ve yapılışları, yazlık örgü bluz modelleri anlatımlı, delikli şiş örgü modelleri, merserize ajurlu örgü modelleri gibi konuların anlatımı yapılmıştır.

Web sitemizde örgü modelleri ile ilgili binlerce model ve yapılışını bulabilirsiniz, örgü modelleri kategorisini takip edebilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ