Yıldız Model Örgü Cüzdan Yapımı

Yıldız Model Örgü Cüzdan Yapımı

İp, tığ ve şişlerle yapabileceklerimizin sınırı çok geniştir. Hayal gücümüzü kullanarak dümdüz iplerle birçok muhteşem ürün ortaya çıkarırız. İnsanlık da varoluşundan bu yana üretmeye meyillidir. Kendi kıyafetinden kullandığı neredeyse her ürünü farklı ham maddelerle kendisi üretebilir. İnsanların taleplerine ve ihtiyaçlarına göre de pamuktan iplik üretimi de artmıştır.

Evinizde otururken yapıp kullanabileceğiniz farklı bir ürün ile karşınızdayız bugün. İpimiz ve tığlarımızı bu sefer çok rastlanmayan bir şey için elimize alacağız.

İstediğimiz renkte koton ip ile kendimiz için ya da herhangi bir arkadaşımızın kullanması için çok güzel bir cüzdan yapacağız. Papatyanın Örgü Dünyası Youtube Kanalının anlatımı ile yapacağımız örgü cüzdanı çok seveceğinizi düşünüyoruz.

Yapacağımız cüzdanda kartlarımızı koymak için bölümlerde mevcut. Yani hem şık hem de kullanışlı bir cüzdana sahip olacaksınız.

Papatyanın Örgü Dünyası Youtube Kanalına güzel anlatımından dolayı teşekkürlerimizi iletiyoruz. Videoyu beğenip kanala abone olarak bunun gibi içeriklerin devamı içi destek olabilirsiniz. Yapmak isteyen herkese şimdiden kolay gelsin.

Bunun gibi daha pek çok beğenebileceğiniz model anlatımları, yemek tarifi, pratik bilgi, bebek ve yetişkin örgüleri, çeyizlik örgüler gibi içerikler için sitemize göz atmayı unutmayın. Yapmak isteyen herkese şimdiden kolay gelsin. Görüşmek üzere.

Yıldız Model Örgü Cüzdan Yapımı Anlatım Videosu ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ