Zincirli Bağlı Kalpler Örgü Modeli Yapımı

Zincirli Bağlı Kalpler Örgü Modeli Yapımı

Zincirli bağlı kalpler örgü modeli yapımı bir çok örgü modellerinde kullanabilirsiniz. Yetişkin, çocuk, bebek örgüleri için güzel ve şık model olacağını düşünüyoruz. Yapımı video anlatımlı olarak siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Örgü şiş modelleri sevenler için zincirli bağlı kalpler örgü modelini çeyizlik yelek yapımında tercih edebilirsiniz. Oldukça şık yelek olacaktır. Farklı örgü modelleri için sayfamızı takip edebilirsiniz. Veya yazımızdaki linke tıklamayı unutmayınız. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Zincirli Bağlı Kalpler Örgü Modeli Yapımı

Model 12 ve katları + 4 fazladan yapılmaktadır.

Model anlatımı 30 ilmekten oluşmaktadır.

İlmek atarak başlayalım ilk ilmeği aldıktan sonra bir ilmek ters örelim ve arkasına bir kez dolayıp arttıralım, iki ilmeği sola doğru keselim ve bir tane ters örelim aradaki ajurlu kısım yapılmaktadır. Devamında iki düz örelim, yine dolayıp arttırma ve iki ilmek sola doğru keselim, dört ilmek düz örelim, aynı işlemi devam edelim.

Modelin arka kısmını düzler düz tersler ters olarak örelim, Model tekrarlayan örnektir detaylı yapımı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Örgü modelleri, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Zincirli Bağlı Kalpler Örgü Modeli Yapımı VİDEO ANLATIM

Örgühanem kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ