15 dk’da YAĞLARI ve GÖBEĞİ YOK ET

15 dk’ da yağları ve göbeği yok edebilirsiniz. Gün içinde evde yapabileceğiniz harika bir egzersiz videosuna ne dersiniz ? Düzenli şekilde videodaki spor hareketleri yapıldığında gerçekten işe yaradığını göreceksiniz. Her gün aynı saatte yapılışı da çok önemlidir. Başlayıp bırakılan sporda etkisiz olmaktadır. İlk başta zorlana bilirsiniz aynı hareketleri tam yapamaya bilirsiniz. Biraz gayret ederek vücudumuzu zorlamadan alıştırarak yapılması uygundur. Hemen yapayım göbeğim erisin şeklinde yapmak yanlış oluyor. Düzenli spor yapımı ve yanında dikkatli beslenme en iyi sonucu sağlayacaktır.

Çoğunluğun göbek yağları hanımların doğum sonrası kalan göbekler ve yağlar spor yapılmadan erimesi mümkün olmuyor. Tabi ki tek başına yapılan spor da etkili olmaya biliyor. Yediklerimize ve içtiklerimiz de oldukça etkilidir. Yağ yakıcı yiyeceklerde tüketimi sporla birlikte uygulandığında ve yürüyüş yapabiliyorsanız oldukça faydasını görebilirsiniz. Uzmanlarda gün içinde yürüyüşün önemini her zaman vurgulamaktadırlar.

15 dk’da YAĞLARI ve GÖBEĞİ YOK ET

Göbek yağları için hangi sporlar yapıla bilir ?

Bayanların en çok tercihi pilates uygulaması

Yine hanımların tercihi aerobik buda bir kaç sporla birlikte yapıldığın da harika sonuçlar vermektedir.

Fitness, yoga, kardio egzersizleri gibi bir kaç spor yapılışlarını tercih edebilirsiniz.

Öncelikle vücudumuzu iyi tanımak gerekiyor. Kas ağrılarımız var ise veya dizlerde sıvı kaybı ve kireçlenme, kalp hastalığı, yüksek tansiyon, bel ağrısı gibi vs. durumlarda uzman kontrolünde sporun yapılması uygundur.

Spor ve egzersiz, hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

15 dk’da YAĞLARI ve GÖBEĞİ YOK ET VİDEO ANLATIM

Ergin kırbaç youtube kanalına bu güzel video için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ