Tığ İşi Örgülü Bayan Patik Yapımı

Tığ İşi Örgülü Bayan Patik Yapımı

Tığ işi örgülü bayan patik yapımı oldukça şık ve güzel olan yapılışı resimli ve video anlatımlı olarak sizlerin beğenisinde olmaktadır.

Kış mevsimin en güzel el işleri tığ işi olarak hanımlarımızın tercihleri arasında yer almaktadır. Bizlerde canimanne.com youtube kanalı olarak sizlere tığ işi patik modelini hazırladık umarım çok severek örebileceğiniz. Veda severek kullandığınız bir patik modeli olması dileğiyle,

Kızlarımızın çeyizi oldukça güzel olan tığ şiş örgü modelini annelerimizin kaçırmayacaklarını düşünüyorum. Renk uyumu oldukça başarılı olmuş, sizler kendi ip renk tercihinde yapabilirsiniz.

Yapmak isteyen yeni öğrenen arkadaşlarımız için tığ ile en kolay yapabileceğiniz şık bir örgülü patik modelini video anlatımlı olması sizlere oldukça kolaylık sağlayacaktır. En güzel şık patik modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Tığ İşi Örgülü Bayan Patik Yapımı

Tığ İşi Örgü Bayan Patik Detayları ve Yapılışı

İki renk ip tercihi

2,5 Numara tığ tercihi

7 zincir çekerek başlayalım. Artı 3 zincir çekelim zincirimize batalım 2 li tarabzan yapalım ve 7 zincire 5 tane 2 li trabzan yapalım. Yanına batarak 2 li trabzan yapmaya devam edelim.

Burun kısmını oluşturalım. Her taranzan üzerine gelecek şekilde batalım. Ve arttırmalara devam edelim. 3 cü sırada da aynı işlem devam ediyor her tarbzanın üzerine ikili tarabzan ve arttırmalar devam ederek burun kısmını hazırlıyoruz.

İlk renk ipimizle toplamda 6 tıncı sıraya geldiğimizde örneğimizi kurmaya başlayalım daha detaylı yapımı için video anlatımını izleyerek uygulaya bilirsiniz. Yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.

Örgü, örgüler ve el işi, patik yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar beğeniler oldukça önemlidir.

Tığ işi örgülü bayan patik yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Özlem dedi ki:

    Beyaz patigin youtube de videosu var mi cok güzel olmuş

BİR YORUM YAZ